Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan érezze magát jól velem...

Hogyan érezze magát jól velem a barátnőm?hogy nevessünk együtt?

Figyelt kérdés

Mi most békültünk ki egy egy hónapos vita után. Igazából mi ketten nagyon nem szoktünk nevetni, de nagyon fontos nekem,

Jövőheten ha összejön, és minden igaz,nálam alszik, ez lenne az első alkalom, (szeretném ha nem unatkozna) azt gondoltuk hogy elmennénk vásárolni, és utána jönnénk hozzánk, arcmaszkoznánk,zabálnánk,esteleg filmet nézznénk, további ötletek?:)



2021. jún. 12. 13:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
Na várj..te alapból ilyen természet vagy vagy csak a barátnőddel? Vagy akkor ez milyen barátsag, ha nem jön spontán magától a dolog? :) Én kb minden hülyeségen jót nevetek a legjobb barátnőmmel, még azon is, ami másnak lehet nem vicces. Szerintem barátságban nem kell erőltetni az ilyen dolgokat..ha mi csinálunk csajos napot, sosem görcsölök így rá. Megbeszéljük a programot, hogy hova megyünk, vagy még a vírus előtti helyzetben beültünk moziba, egy jót kajálni és jött minden magától, néha úgy elbeszélgettük az időt egy teraszon, hogy 1-2 óra is eltelt (a vírus/oltás miatt írok múlt időben, most ilyen helyekre nem járunk 😅). Szerintem ezt túlgondolod és lehet ő is tervez programot, illetve ha barátnők vagytok, jönni fog magától. :) Szerintem egy barátságnak (főleg legjobb) az a lényege, hogy önmagatokat adjátok és a másik elfogad olyannak, amilyen vagy.
2021. jún. 12. 14:20
 2/12 anonim válasza:
#1 Nem írta, hogy leszbikusok.
2021. jún. 12. 14:21
 3/12 anonim válasza:
De azt se hogy ő csaj lenne
2021. jún. 12. 14:23
 4/12 anonim válasza:
Amúgy én a BFF és az arcmaszkból arra következtettem, hogy 2 lányról van szó, akik legjobb barátnők. 😅 (2-es vagyok)
2021. jún. 12. 14:27
 5/12 anonim válasza:
Fiú lány bff-kedésről hallottál már?
2021. jún. 12. 14:29
 6/12 anonim válasza:

Neked mi bajod? 🤣

Hallani hallottam, és full normálisan leírtam, hogy én úgy válaszoltam erre a kérdésre, hogy ahogy én értelmeztem...🤦‍♀️

2021. jún. 12. 14:38
 7/12 anonim válasza:
#5 és akkor az a srác langyi, vagy mi? Melyik srác beszél így "elmennénk vásárolni, és utána jönnénk hozzánk, arcmaszkoznánk"?
2021. jún. 12. 14:40
 8/12 anonim válasza:
Mondjuk az arcmaszkozás lehet szopóálarc is.
2021. jún. 12. 14:43
 9/12 A kérdező kommentje:
Lányok vagyunk,barátnők (bff)
2021. jún. 12. 15:05
 10/12 anonim válasza:
7. miért ne lehetne homoszexuál? A vásárlásban meg az arcmaszkban sincs semmi olyasmi, tudnád hány férfi szolizi meg jár manikűrözni!
2021. jún. 12. 15:06
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!