Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyan lányok, akik...

Vannak itt olyan lányok, akik vagdosták magukat, és most szégyellik a hegeket, vagy nem szégyellik, de megértik?

Figyelt kérdés

19/f vagyok, most jön a jó idő, de nem merek rövid ujjút felvenni:/ A bal alkarom nagyon csúnyán néz ki...

Még a barátaim sem tudnak róla... Nem értenék meg.

Van olyan korombeli akivel tudok róla beszélni? Aki megérti?🥺

Egyszerűen nem ismerek senkit, aki ilyen lenne...

Vajon találhatok olyan lányt, aki nem tart szörnyetegnek e miatt?🥺🙄

Lehet hogy ezt inkább a társkeresés rovatba kellene írnom, de igazából nem a társkeresésen van a hangsúly... Vagy mégis? Ahh, nem tudom... Az az igazság, hogy a társkeresésről a "kúrópajti" jut eszembe, nekem meg most egy "barát-társra" lenne szükségem... De legalábbis sorstársakkal szeretnék beszélni erről, igen. Meg ilyenek.

Köszi... <3



2021. jún. 2. 23:37
1 2
 11/14 anonim válasza:

A kutya is jódógában veszik meg.


Azt sem tudjátok, unalmatokban miket csináljatok még. Három hét kapálás Borsodban... na, az kellene nektek.

2021. jún. 4. 12:28
 12/14 anonim válasza:
Aki lelkileg gyenge, az nyilván nekiáll vagdosni magát. Aki próbál kitartó lenni, és esetleg segítséget is kér az adott helyzetben, az soha nem vetemedne ilyen baromságra.
2021. jún. 4. 12:56
 13/14 anonim válasza:

Az 1. válaszoló volnék. Igazából szörnyű,hogy akiknek megadatott az a kiváltság,hogy meg se forduljon a fejükben a vagdosás gondolata ilyen szinten megtudják vetni a mentális problémákkal küzdő embereket.

Kedves 2.válaszoló az oktatás korántsem ingyenes ahogy az egészségügy sem mindenhol.Fogalmad sem lehet arról kinek mi adatott meg és mennyire korlátoltak a lehetőségei.Támadhatsz az életkorommal és felhozhatnál rengeteg depresszív énekest/előadót akiket szerinted nem kéne hallgatnia a mai fiatalságnak, de ha tetszik ha nem létező probléma a depresszió és a szorongás.Senkit sem buzdítani szerettem volna a vagdosásra pusztán elfogadtatni a kérdezővel a "vétkeit".Ha nem békélünk meg önmagunkkal másokkal sem fogunk soha.

2021. jún. 4. 22:42
 14/14 A kérdező kommentje:
<3
2021. jún. 5. 02:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!