Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyan lányok, akik...

Vannak itt olyan lányok, akik vagdosták magukat, és most szégyellik a hegeket, vagy nem szégyellik, de megértik?

Figyelt kérdés

19/f vagyok, most jön a jó idő, de nem merek rövid ujjút felvenni:/ A bal alkarom nagyon csúnyán néz ki...

Még a barátaim sem tudnak róla... Nem értenék meg.

Van olyan korombeli akivel tudok róla beszélni? Aki megérti?🥺

Egyszerűen nem ismerek senkit, aki ilyen lenne...

Vajon találhatok olyan lányt, aki nem tart szörnyetegnek e miatt?🥺🙄

Lehet hogy ezt inkább a társkeresés rovatba kellene írnom, de igazából nem a társkeresésen van a hangsúly... Vagy mégis? Ahh, nem tudom... Az az igazság, hogy a társkeresésről a "kúrópajti" jut eszembe, nekem meg most egy "barát-társra" lenne szükségem... De legalábbis sorstársakkal szeretnék beszélni erről, igen. Meg ilyenek.

Köszi... <3



2021. jún. 2. 23:37
1 2
 1/14 anonim válasza:

Szia

Igen vannak hegeim,de egyet sem bántam meg,mind arra emlékeztet rajtam és másokon is,hogy emberek vagyunk akiket tönkretett a világ de felálltunk és nem adtuk fel.

19/l

2021. jún. 3. 01:41
 2/14 anonim válasza:
"Tönkretett a világ", aha. Fejlett ipari országban születtél és élsz, ingyenes oktatás, egészségügy, korlátlan szórakozás, változatos étkezés, minden megadatott, de téged "tönkretett a világ". Na, hát ezért nem kéne Billie Eilish-t hallgatni.
2021. jún. 3. 04:10
 3/14 anonim válasza:

Senki sem fog szörnyetegnek tartani, de a hozzáállásod elég irritáló.

Állj talpra, és ne nyafogj. Ha pedig valódi depressziód van, akkor menj pszihcológushoz.

Ha szégyelled a hegeket, akkor menj magán bőrgyógyászhoz, vannak kezelések, amikkel szép eltüntető eredményeket lehet elérni. Vagy tetováltass rá, ha nem idegen tőled a gondolat.

2021. jún. 3. 07:10
 4/14 anonim válasza:

#3-mal egyet értek. Ez nyafogás.

Amúgy igen, nekem is vannak, csúnya is a karom, eleinte nyáron én is meg voltam lőve, de vállaltam a tetteim következményét, ez van. Már jó pár év eltelt, már jobban szeretném, ha nem lenne ott, mivel csúnya. Maximum 1-2-őt tudnék elviselni ha lehetne választani, azt sem azért mert "jajj akkor ez történt, ott meg az" és nincsenek elnevezve sem. Túl sok van ahhoz hogy tudjam, mit miért csináltam, de leginkább dacból, fájdalomból, figyelemfelhívásból (persze logikus, ennek ellenére utáltam ha nézik) és azért mert hülye voltam. Elég csúnya, de nem tudok olyan csodaszerről ami eltüntetné. Amúgy igen, meg akarok tőle válni, mert nem annak a nyoma, hogy tönkretett ez a borzasztó világ, hanem annak a nyoma hogy hülye voltam és gyenge is.

2021. jún. 3. 10:37
 5/14 anonim válasza:

#2


Bár nem hiszek az ilyesmiben, de kívánom, hogy a következő életedben szüless mondjuk egy szegény, alkoholista családba, és akkor meglátjuk mit kezdesz az ingyenes(?) oktatásoddal.


Persze tudom vannak lelkileg erősebb emberek, akik ilyen helyzetből is kilábalnak és szép életük lesz, meg vannak a kamu depis dedósok, akik azért is vagdossák magukat mert lemaradtak a naruto legújabb részéről. De azért azt állítani, hogy nem létezik depresszió egy fejlett iparú országban(?), az azért elég nagy baromság.

2021. jún. 3. 11:23
 6/14 anonim válasza:
Én azt nem értem, hogy ha valaki/akárki kiír egy pici szeletkét az életéből, bármit, sokan miért vágják csak úgy oda, hogy ne nyafogjál, álljál talpra. Egyrészt nem ez volt a kérdés, nem hozzátok szólt, másrészt hogy lehet elítélni valakit a semmi alapján? Gondolom mindenkivel ilyen kíméletlenek vagytok a környezetetekben. Nem gond, ha a család, barátok tolerálják, de ismeretlenül nem hiszem, hogy hasznos lenne.
2021. jún. 3. 12:57
 7/14 anonim válasza:

#5


Nálunk is vannak alkoholproblémák, mégsem álltam neki soha az életben vagdosni magam. Ha lelkileg megvisel, vagy megviselt, akkor miért nem kerestél valaki közeli hozzátartozót, vagy bárkit, akit ismersz? Akár szakembert?

2021. jún. 3. 13:34
 8/14 anonim válasza:
7-es egy kicsit erős dolog azt várni, hogy ismeretlenül mindenki ugyanúgy oldja meg a problémáit, mint te. 5-ös egyébként nem azt mondta, hogy vagdossa magát, azt sem, hogy alkoholproblémák vannak náluk...egy példát hozott fel. De klassz, hogy te így is szemrehányásokat teszel, hogy te bezzeg sose.
2021. jún. 3. 14:21
 9/14 anonim válasza:

#8


Ha újra elolvasnád azt a mondatot, akkor rájönnél, hogy azt akár saját magára is érthette az illető. Amíg nem válaszol, addig nyilván szemrehányás a dolog, de nekem nem úgy jött le, mintha másról beszélne.

2021. jún. 3. 14:25
 10/14 anonim válasza:

1. válaszoló, ugyanígy gondolom, igazi túlélők vagyunk, vuhúú!

Mellesleg, én már több hónapja nem vagdosom magam, a sebek a kezemen már csak közelről látszanak, de mindig büszkeséggel tölt el, mikor rájuk nézek.

2021. jún. 3. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!