Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Egyetemen milyen barátságokra...

Egyetemen milyen barátságokra lehet szert tenni?

Figyelt kérdés
Egyetemen hol van lehetőség barátokat szerezni? Kolesz számomra nem opció. Milyen barátságok születnek egyetem alatt? Születnek valódi barátságok? Mennyire számít a gólyatábor?

2021. jún. 1. 23:30
1 2
 11/16 anonim válasza:

Milyen szakon vagy?


Lehet kisebb szakokon tényleg így megy, mázlista vagy.

2021. jún. 2. 09:30
 12/16 anonim válasza:
Kisebb szakokon így van, meg tudom erősíteni. A miénk is kicsi, kb 20-25 ember van a szakon. (6-os vagyok)
2021. jún. 2. 09:38
 13/16 anonim válasza:

miénk nagy és vannak barátaim, csak nyitottnak kell lenni (meg talán szerencse is kell hozzá)

egyébként ha csak haverokat találsz (azt pedig mindenki talál aki nem gubózik be) a dolgokról nem fog lemaradni

2021. jún. 2. 14:54
 14/16 anonim válasza:
Nekem szerencsém volt, mert hibrid oktatással indítottunk, utána koliba kerültem ahol igyekeztem nyitott lenni és 3 életreszóló barátot is találtam akikkel még most online oktatás alatt is találkozgatunk. Meg persze középsuliból, általánosból szintén vannak haverok, barátok, de velük is ugyanúgy tartjuk a kapcsolatot. lletve nálunk is összesen vagyunk 12-en a szakon (gazdasági) így nagyon összetartó a csapat és rengeteget segítettünk már egymásnak. Az órákra járás is öröm, mert tényleg olyan, mintha egy mini osztály lennénk. :D Úgyhogy szerintem nem lehetetlen barátokat szerezni, kell hozzá szerencse is, de ha nyitott vagy, akkor sokkal esélyesebb, és tényleg el ne hidd, hogy nem lehetséges.
2021. jún. 2. 16:05
 15/16 anonim válasza:

Kisebb alapszakon végeztem tavaly, már senkivel se tartom a kapcsolatot. Egy emberre hittem azt, hogy erős a barátságunk, de én tovább tanultam, őt meg nem vették fel ugyan oda, és azóta nem beszél velem. Kb ennyire tudnám erősnek mondani az ott kialakult barátságokat tapasztalatom szerint. Egyetem alatt oké, aztán szerintem a nagy része elszáll...

Jelenlegi szaktársaimmal még az online oktatás miatt nem találkoztam, de eddig is azt látom, hogy megvan az a réteg, aki kommunikál pl chatbe és van aki egyáltalán nem. Így nehéz azért még ismerkedni.

2021. jún. 3. 14:46
 16/16 anonim válasza:
Szerintem ez nagyon változó, de azt én is meg tudom erősíteni, amit egy korábbi hozzászóló, hogy nekem is általános iskolából illetve gimiből vannak barátaim. Az egyetem alatt nekünk egy 4 fős baráti társaságunk volt,és a többiekkel inkább olyan semmilyen kapcsolatom volt.. ha jegyzet kellett vagy ilyesmi, akkor kerestük egymást, de ennyi... Mióta befejeztem az egyetemet már csak 1 barátnőmmel tartom a kapcsolatot, de vele kb. még az első nap ismerkedtünk meg, kialakult egy baráti kapcsolat, ami azóta is tart.
2021. aug. 1. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!