Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Egyetemen milyen barátságokra...

Egyetemen milyen barátságokra lehet szert tenni?

Figyelt kérdés
Egyetemen hol van lehetőség barátokat szerezni? Kolesz számomra nem opció. Milyen barátságok születnek egyetem alatt? Születnek valódi barátságok? Mennyire számít a gólyatábor?

2021. jún. 1. 23:30
1 2
 1/16 anonim válasza:

Semmilyenre.


Üdv.: első éves egyetemista

2021. jún. 1. 23:34
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha elsőéves egyetemista vagy, azt jelenti, neked csak online volt eddig, az más eset, nem?
2021. jún. 1. 23:41
 3/16 anonim válasza:

Igaza van az első válaszolónak, én már 3. éve vagyok az egyetemen, de (voltak hosszabb-rövidebb haverságok) egyik sem tart örökké. Azt látom, hogy az emberek megváltoztak, önzőek lettek, csak a saját önös érdekeik lettek a fontosak, hogyan lehet lenyomni a másikat, besározni, befeketíteni, és kihasználni. Igyekeznek minél kevesebb sérülést szerezni, de közben számító, suttyó alakok. (A többség, tisztelet a kivételnek), sajnos ma már nem azok az értékek a fontosak, mint régebben. Ha szerencsés vagy, lesznek haverjaid, ha még szerencsésebb vagy talán(!), lesz egy darab (1) életreszóló, de legalábbis hosszabb távú (5-8 év) barátságod.


😩🥺🥺🥺

2021. jún. 1. 23:49
 4/16 A kérdező kommentje:
Én ellennék barátok nélkül, de lehetséges így munkahelyt találni, kijárni az egyetemet? Nekem csak technikai okokból van szükségem barátokra, de ne értsétek úgy, mintha kihasználni szeretném őket, csak azt nem szeretném, hogy mindenről lemaradjak.
2021. jún. 1. 23:52
 5/16 anonim válasza:
Ettől függetlenül, persze, lehet haverkodni, munkahelyet is simán találhatsz, kijárhatod az egyetemet is, cska sokkal nehezebb. Lehet csak nekem nem volt szerencsém és neked az lesz, jobb tapasztalataid lesznek majd.
2021. jún. 2. 00:35
 6/16 anonim válasza:

Nekem csak pozitív tapasztalatom van. Sikerült összebarátkozni néhány évfolyamtársammal, annak ellenére, hogy elsős vagyok és ezt novemberig kellett megtennem.

Még nem olyan mélyek a barátságok, de jó úton haladunk.

Nem volt sajnos gólyatábor, se semmilyen gólya program. Mi magunknak szerveztünk gyakran összejöveteleket.

2021. jún. 2. 00:52
 7/16 anonim válasza:

Nem, arra a középiskola való, meg az általános. Egyetemen már csak ivótársakat lehet szerezni max, mert egyetemre már tanulni járnak az emberek, nem barátkozni. Nekem szerencsére vannak barátaim közép és általános iskolából, úgyhogy nem is kell több, de nyugi, nem fogsz lemaradni a dolgokról, felszínes haverjaik mindenkinek vannak egyetemen, akikkel a sulis dolgokat megbeszélik, vagy max talán még egyszer-kétszer elmennek bulizni.:D


Üdv: Egy egyetemista

2021. jún. 2. 01:28
 8/16 anonim válasza:

*Nem, nem lehet, csak lemaradt bocsi.:D

Esetleg ha alapból barátok voltatok vagy máshol barátkoztatok össze. De a te célodnak tökéletesen megfelelnek majd a haverok, akik majd egyetem után eltűnnek:DD

2021. jún. 2. 01:29
 9/16 anonim válasza:

#7-nek igaza van, nekem gimiből van pár haverom, akikkel azóta összejárok, de egyetemen semmi ilyesmi... 🥺


Vannak ott is jó beszélgetőtársak, de egyszerűen nem jutottam olyan szintre velük, hogy spontán találkozzunk valahol egyetemen kívül, lányokkal főleg nem 🤣


21F

2021. jún. 2. 07:04
 10/16 anonim válasza:

Jaj, ne hallgass feltétlen a károgókra, vagy éppen nekem van szerencsém, ki tudja.

A mi kis csoportunk 12 fős és hallod, sokkal összetartóbbak vagyunk, szorosabb a barátság átlagban, mint a volt gimimben.

Nincs klikkesedés, ha kell kiállunk a másikért, konkrétan szanaszét korrepetáljuk egymást, hogy senki se legyen lemaradásban.

Nagyobb csoportok esetén lehet hogy ez megy, nálunk minden béke és szeretet.

Üdv: egy másodéves hallgató (és nem, az online oktatás sem változtatott semmit)

2021. jún. 2. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!