Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki barátkozna emo és...

Valaki barátkozna emo és metál zenét hallgató melankolikus, pánikbeteg biszexuális nővel?

Figyelt kérdés
Emot, heavy metált hallgatok. Az animéket is szeretem. Pánikbetegségem van és depressziós vagyok, viszont általában próbálok pozitív lenni, amennyire tudok. Szívesen barátkoznék hozzám hasonló emberekkel. Biszexuális vagyok.

2021. máj. 4. 16:23
1 2
 11/16 anonim válasza:
Én nem vagyok metálos és emo se, de ha ez neked nem akadály, akkor írhatsz nyugodtan. :)
2021. máj. 5. 00:02
 12/16 anonim válasza:
Írhatsz ha gondolod. L
2021. máj. 5. 13:40
 13/16 anonim válasza:

Emo undergroundot szeretem(sewerperson stb.), heavy metalt nem szoktam hallgatni viszont nyitott vagyok ilyen téren.


Nem vagyok szomorú, de boldog se szóval leginkább csak "létezek", illetve félénk is vagyok ezért nem szeretnék beszélni de chatelni szívesen chatelnék discordon vagy ha szeretnél beszélni meghallgatlak.


Animéket is szoktam nézni, ha gondolod nézhetnénk együtt watch2getherben.


A szexualitásod nem zavar + amúgy is csak barátkozni szeretnék, ha érdekel nyugodtan írhatsz privátban és megadom a discordom.

17/F

2021. máj. 5. 14:02
 14/16 anonim válasza:
Én csak pesszimista, szarkasztikus és biszex vagyok. A metált is szeretem. Írj, ha szeretnél.
2021. máj. 5. 21:06
 15/16 anonim válasza:
milyen metalt hallgatsz?
2021. máj. 12. 17:34
 16/16 A kérdező kommentje:
Heavy, power.
2021. máj. 12. 18:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!