Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki barátkozna emo és...

Valaki barátkozna emo és metál zenét hallgató melankolikus, pánikbeteg biszexuális nővel?

Figyelt kérdés
Emot, heavy metált hallgatok. Az animéket is szeretem. Pánikbetegségem van és depressziós vagyok, viszont általában próbálok pozitív lenni, amennyire tudok. Szívesen barátkoznék hozzám hasonló emberekkel. Biszexuális vagyok.

2021. máj. 4. 16:23
1 2
 1/16 anonim válasza:
Én nem vagyok ilyen, de elfogadó vagyok, úgyhogy szívesen, ha te is szeretnél.
2021. máj. 4. 16:28
 2/16 anonim válasza:

Én is szívesen barátkoznék

22F

2021. máj. 4. 16:49
 3/16 anonim válasza:

Én szívesen barátkoznék veled! Magam is kedvelem a metál zenét s régebben emot is hallgattam.

21/L

2021. máj. 4. 16:54
 4/16 anonim válasza:

Részemről rendben van

18/f

2021. máj. 4. 16:58
 5/16 anonim válasza:
Ez durva, Fiúk, menjetek már társaságba ismerkedni! Nem igaz, hogy bármi jó, csak nő legyen. Emós, depressziós ember csak lehúzna.
2021. máj. 4. 17:02
 6/16 anonim válasza:
5. Figyelj, ha nem akarsz ismerkedni a hölgyel, akkor nem kötelező, de ahhoz semmi közöd, hogy más mit csinál. S szerintem ilyeneket mondani kimondottan nagy illetlenség. Csak azért, hogy töltsd itt a sorokat értelmetlen volt a válaszadás. 3-as válaszoló voltam.
2021. máj. 4. 17:05
 7/16 anonim válasza:

#5 Tegyél meg nekem valamit és kuss.

Mindenki azzal beszél akivel akar

2021. máj. 4. 17:05
 8/16 anonim válasza:
Írhatsz, ha van kedved. 43/F
2021. máj. 4. 17:20
 9/16 anonim válasza:

Persze, szívesen.

Metal zenét hallgatok és játszok, a melankólia tulajdonképpen teljesen leírja az általános alaphangulatom, de én is próbálok derűlátóbb lenni. Animét is szoktam nézni, és szimpatikusak az emok is, rég vágyom ilyen társaságra.

(...Az igazi emok, nem a csöcs(-meg minden más)mutogató e-girl-ök.)

Pánikbeteg is vagyok, úgyhogy úgy látom, van néhány közös pont.

A szexualitásomat illetően még nem vagyok teljesen biztos, mindig is heteronak tartottam magam, de az utóbbi pár évben volt pár olyan tapasztalatom, ami kapcsán elgondolkoztam, hogy lehet hogy bi vagyok.

18/f

2021. máj. 4. 20:46
 10/16 anonim válasza:
Írhatsz
2021. máj. 4. 22:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!