Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Csak kifogás, hogy nem tudtok...

Csak kifogás, hogy nem tudtok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Én tudok személyesen ismerkedni random emberekkel az utcán.

A jelenlegi helyzetben. Amikor lehetetlen még neten is. Ti miért nem?


2021. ápr. 1. 09:57
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
az h ki milyen személyes fájdalomcsillapitót használ a sikertelenségére, félelmei miatti szorongására vagy a felelősség háritására, abszolut egyéni választás.
2021. ápr. 1. 12:18
 32/41 anonim válasza:
Azért jönnek ezzel, mert ők az ismerkedés alatt nem azt értik, amit te. Leállni csevegni valakivel az utcán, teljesen más kategória mint mélyebb beszélgetést, vagy komolyabb irányt alakíts ki a beszélgetésből.
2021. ápr. 1. 14:54
 33/41 A kérdező kommentje:
Olyan is van, bár nem gyakoribb
2021. ápr. 1. 15:03
 34/41 anonim válasza:

Mondjuk azzal nem flexelnék, hogy le tudok állni csak bárkivel beszélgetni. Arra bárki képes:megkérdezed tőle az időt, mikor jön a busz, bármi. BÁR, ha tényleg mindenkit, még a Gengszter Lászlót meg a gyilkos tekintetű, emós Gizellát is rábírod egy értelmes, tartalmas beszélgetésre, és nem a jól ismert 'zaklatós' formában, akkor gratulálok! Mondjuk sok értelmét nem látom ennek, de ha ez téged a teljesség érzésével tölt el,akkor örülök.

Mondjuk az, hogy össze szeded a mogyidban lévő bátorságod és képes vagy összehozni egy randit egy tök ismeretlennel az más tészta. Ezzel már tudnál büszkélkedni, bár ez a legtöbb nő számára már egy instant előnytelen tulajdonság(de csak magamból indulok ki).

2021. ápr. 1. 19:41
 35/41 anonim válasza:
Mert kiirtam 1 kerdest es azert tamadtak meg mert nem irtam vesszoket. OLyan szinten parasztok rengetegen.
2021. ápr. 1. 20:37
 36/41 anonim válasza:

Fu, Kérdező!

Gondolom tudtad, mikor kiírtad, hogy mire vállalkozol. :D

Alaptalanul dühösek rád, bár kissé provokatívan fogalmaztál.

Van, akinek elképzelni is nehéz lenne így ismerkedni, de nem is kell mindenkinek.

Ugyanakkor szerintem nagyon klassz dolog.


[link]

2021. ápr. 1. 21:09
 37/41 anonim válasza:

Egyértelmű hogy provokativ kérdés, alapból az irása olyan lekezelő, hogy iskolában nálunk ütnivaló lett volna az ilyen ember, tipikus hencegő, hogy ő tud váltani pár mondatot egy NŐ-vel, mekkora király, esetleg az RTL vagy a TV2 ne karoljon fel mint "közszereplő" és csináljanak valami bullshit műsort veled?


Valamint "miért azzal jönnek az emberek, nem lehet ismerkendi" én pl 2-3 embert ismerek a környeztemből, azok kinézete olyan is amilyen...


Gratulálunk Mr Casanova, megveregetjük képzeletben a hátadat, csak hogy érezd magad különlegesnek, ha esetleg minden másban nem lennél jó.


Mondjuk arra kiváncsi lennék, hány nő tud melletted megmaradni hosszabbtávon? Ez számomra érdekesebb téma lenne feléd :)

2021. ápr. 1. 23:16
 38/41 A kérdező kommentje:
Imádom h ennyire rosszindulatúak vagytok :D
2021. ápr. 1. 23:25
 39/41 anonim válasza:

Szerintem ez nem rosszindulat (bár volt rá példa,van aki szimplán nem ért hozzá vagy felénk..egyelőre?) Csak a kérdés nem ért el pozitív hatást se nálad, se senkinél.

Mondjuk egy jót lehetett vitázni alatta:D

By Opinionist #34.

2021. ápr. 2. 00:16
 40/41 A kérdező kommentje:
ilyen megkeseredett gyakorinépe közegben érjél már el pozitiv hatást :D bár eleve nem is volt célom ez. a vitázás meg a kávédaráló szintű alázási kényszer az nagyon különböző dolog ám.
2021. ápr. 2. 00:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!