Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Csak kifogás, hogy nem tudtok...

Csak kifogás, hogy nem tudtok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Én tudok személyesen ismerkedni random emberekkel az utcán.

A jelenlegi helyzetben. Amikor lehetetlen még neten is. Ti miért nem?


2021. ápr. 1. 09:57
1 2 3 4 5
 21/41 anonim válasza:
Aki akar az találni fog magának párt. Aki nem akar, az nem fog.
2021. ápr. 1. 11:26
 22/41 A kérdező kommentje:
Nem kell irigykedni senkire. Egyébként ti csak akkor szóltok hozzá vkihez ha társkerestek és mindenképp érje meg, legalább randi legyen belőle? Ez alapján nem jó kérdésre válaszolgattok
2021. ápr. 1. 11:28
 23/41 anonim válasza:
#22: "Egyébként ti csak akkor szóltok hozzá vkihez ha társkerestek" Nem, viszont a TE kérdésedben kifejezetten ismerkedésről volt szó. Ismerkedni akkor szoktak az emberek, ha párt keresnek, legalábbis tudtommal. Másrészt miért ne arra törekedne az ember ismerkedéskor, hogy több legyen az egészből egy felszínes, céltalan csevegésnél?
2021. ápr. 1. 11:30
 24/41 anonim válasza:
Mivan gyerekek, tavaszi szünet van, hogy ennyire unatkoztok?
2021. ápr. 1. 11:32
 25/41 A kérdező kommentje:

Tehát csak akkor ismerkedés, ha randi a cél, akkor nem, ha valóban a másikat akarod megismerni, eredménytől függetlenül? Oké.

Ezen felül pedig csak felszines és céltalan lehet egy beszélgetés? Oké. Kicsit különb világ vagyunk, de ez igy van rendben :D ettől még nincs veletek baj, velem se legyen :)

2021. ápr. 1. 11:34
 26/41 anonim válasza:
#25: Aha, persze, csak úgy hobbiból meg akarsz ismerni x+1 vadidegen csajt... Mindenféle "érdek" nélkül. Az ismerkedés szó tudomásom szerint kifejezetten azt jelenti, hogy azért akarsz megismerni valakit, mert többet szeretnél tőle a végén.
2021. ápr. 1. 11:44
 27/41 A kérdező kommentje:

Ömm férfiakkal is leállok dumálni és egyikkel sem akarok randizni :D

Az h ti csak érdekből tudtok ismerkedni, nem engem minősit.

2021. ápr. 1. 11:50
 28/41 anonim válasza:

Nem értem miért kellene random nőt leszólitanom mint neked kérdező.


Egy d*gásra lehet összejönne nekem is, de komolyra nem. Lehet teljesen más az érdeklődési körünk, nincs közös téma/hobbi onnantól kezdve meg ciki az egész helyzet neki is meg nekem is.


Nem véletlen h egyszerűbb kolegával, valami kis kocsmában csocsózás közben beszélgetni, mert miközben játszol vagy épp a melórol dumálgatsz lehet tapogatózni a másiknak ki, milyen személyiség.


Én is tudok ismerkedni random nőkkel, de nem akarok mivel nincs rá igényem, egyet kerestem mindig azokat meg is találtam és pont.


A külső meg relativ, lehet valakinek én jó pasi vagyok valakinek meg egy gusztustalan kakidarab, ez ilyen.

2021. ápr. 1. 12:11
 29/41 A kérdező kommentje:
nem értem hol utasitottam bárkit, hogy nektek is kellene :D a kérdés még mindig arról szól, hogy miért azzal jönnek az emberek, hogy lehetetlen ismerkedni, miközben nem.
2021. ápr. 1. 12:14
 30/41 anonim válasza:

Nem jönnek ezzel az emberek, vagyis én nem.


Esetleg azzal jönnek hogy nem lehet értelmes lányt találni pl, mert mint valaki itt is irta gazdag pasit keres, legyen fiatal meg Pesten egy kecója. Kicsit sok lett a Szürke 50 árnyalata, de pasiknál is van aki olyat keres aki model alkat meg bomba segg vagy csöccsel rendelkezik.

2021. ápr. 1. 12:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!