Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Csak kifogás, hogy nem tudtok...

Csak kifogás, hogy nem tudtok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Én tudok személyesen ismerkedni random emberekkel az utcán.

A jelenlegi helyzetben. Amikor lehetetlen még neten is. Ti miért nem?


2021. ápr. 1. 09:57
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
Én már 3 éves koromban tudtam tisztán énekelni, akkor más miért nem? Nem vagyunk egyformák. Mindenkinek vannak erősségei és gyengéi. Ami neked könnyű, az másnak nem feltétlenül.
2021. ápr. 1. 10:03
 2/41 A kérdező kommentje:
Igaz is, savant szintű tálentum szükséges ahhoz, hogy valakinek azt mondd, hello.
2021. ápr. 1. 10:10
 3/41 anonim válasza:
Neten nagyon könnyű ismerkedni, de sokaknak szerintem azért nem sikerül, mert magasra teszik a lécet. Átlagos kinézetű nők is gazdag és eszméletlenül jóképű férfiakat keresnek,a csúnya férfiak pedig jó nőket. Ezért a kereslet és a kínálat nehezen találkozik, de ha sokáig próbálkozik az ember, akkor előbb-utóbb összejön.
2021. ápr. 1. 10:11
 4/41 anonim válasza:
A személyes ismerkedéshez pedig kell önbizalom vagy egy erős lelkület, hogy az ember könnyen túl tegye magát azon, hogyha elutasitják (akár flegma, bunkó módon is)
2021. ápr. 1. 10:12
 5/41 A kérdező kommentje:
Aki flegma paraszt azt hagyd meg magának, olyankor örülök is, hogy egyből bemutatkozott jellemből.
2021. ápr. 1. 10:15
 6/41 anonim válasza:

2:

Oké, köszönök. De a neheze ezután jön: mi a fenét mondjon az ember?!

2021. ápr. 1. 10:29
 7/41 A kérdező kommentje:
Talán h miért mentél oda aztán kérdezel tőle és valóban figyelsz is rá mert érdekel. Ha ez nincs, csak magadról tudsz beszélni, el se kezdd.
2021. ápr. 1. 10:31
 8/41 anonim válasza:

#10.31.

1. Látod, akkor mégsem feltétlen elég egy puszta "helló".

2. El kell kezdeni beszélgetni, ami nem megy mindenkinek könnyen.

3. Amúgy meg hol megyek oda? Utcán? Boltban? Bárban? Diszkóban?

4. És ha a külsőm nem előnyös? Akkor lényegében mindegy, mit mondok.

Örülj, hogy te jó vagy ebben, de ne nézd hülyének azt, aki nem! Másban lehet, hogy ő háromszor olyan jó, mint te.

2021. ápr. 1. 10:41
 9/41 A kérdező kommentje:
Nem néztem hülyének senkit, épp tanácsot adtam. A kérdés pedig arról szól h ha annyira képtelenség ismerkedni, nekem miért megy.
2021. ápr. 1. 10:43
 10/41 anonim válasza:
Édes istenem. Neked mi bajod van ember? Te vagy aki kifogásol bármit illetve eleve úgy írsz fel ide erre az oldalra itt hogy Anyád szájba ütne téged. Ja és biztos megszöktél a pszhiiátriárol mert egy veszélyes agresszív alak vagy
2021. ápr. 1. 10:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!