Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol vannak a hozzám hasonló...

Hol vannak a hozzám hasonló emberek? 23/N

Figyelt kérdés

Valószínűleg én vagyok nagyon fura, de megszeretném találni azt az embert, aki hozzám hasonló, és talán lehetnénk legjobb barátok/barátnők.

- Netflix függő vagyok, a kedvenc sorozataim az így jártam anyatokkal, Lucifer, Jó barátok, Agymenők) nagyon szeretem a Harry Pottert is.

- Imádok kirándulni, túrázni, új helyeket felfedezni.

- Jelenleg dolgozom, de a fejlődésen érdekében tanulok is. Tehát van életcélom.

Sajnos a környezetemben lévő emberek célja a csok és babaváró hitel, majd szülni 3 gyereket.

Sajnos vagy nem sajnos, de én nem tudok ezzel azonosulni.

Szeretnék majd gyereket, de nem most.

-nagyon szeretem a magyar rock zenét, de mindent meghallgatok, ami tetszik.


Ha úgy érzed, hogy te is tudsz ezekkel azonosulni, élet vidám vagy, érdeklődő és nem csak magaddal foglalkozol, sőt még véleményed is van, akkor ne habozz írni. :D


2021. márc. 22. 07:40
1 2
 11/17 anonim válasza:

Nincs valami sok elvárásod. Elég sok sorozatot nézek én is, szeretek kirándulni, de inkább kerékpárral, én is dolgozom, nem akarok csok-ot felvenni, de egy csók jólesne a páromtól ha lenne :-) Én meg inkább a külföldi metal bandákat kedvelem. Szóval elég jól ellennénk szerintem, de tuti olyanok a körülmények hogy az nem fog összejönni. :-)

37 / F

2021. márc. 22. 13:59
 12/17 anonim válasza:
Ha netflix függőnek tartod magad, akkor otthon ülős típus lennél és otthon lennél el. De így hogy azt mondod, hogy túrázni szeretsz és kirándulni, meg új helyeket felfedezni, ebből meg az jön le, hogy folyamatosan pörögsz, mész ide oda és éled az életet. Most döntsed el melyik kategóriába tartozol, aki otthon szeret, csendesen lenni, vagy aki felkapja a hátizsákját és bejárja a világot. Kettő együtt nem megy, mert az 2 külön beállítottságú ember és olyannal meg nem jössz ki majd.
2021. márc. 22. 15:51
 13/17 anonim válasza:

#13


Ez hülyeség, miért ne szerethetné egyszerre mindkét dolgot?


Az lehet, hogy függőnek tartja magát, de attól még gondolom nem a Netflixen él éjjel-nappal, nyilván vannak olyan napjai is, amikor kirándulni, túrázni van kedve...

2021. márc. 22. 17:12
 14/17 anonim válasza:
#14 Akkor ne mondja magát netflix függőnek, mert megtévesztő. Én az vagyok, mert napi 6-7 órát nézem a netflixet és el vagyok vele, és itthon is szeretek lenni. Nem szeretek utazni, meg mászkálni sem, ezért vagyok netflix függő, ergó otthon ülős. Ha valaki szintén ennek vallja magát, akkor mindennap el van vele több órát és nem kirándulással akarja tölteni a szabadidejét. Kettő nem fér össze, mert akkor az nem netflix függő, csak néha megnéz rajta valamit. A függőség az, amikor több órán át azt csinálja az ember és nem tud mást csinálni. Hidd el én tudom ki a netflix függő és ki nem. Manapság divat már azt mondani netflix függő vagy, közben pedig az ilyen emberek nagy része nem tud magával mit kezdeni bezárva a lakásban.
2021. márc. 22. 17:31
 15/17 anonim válasza:

Inkább otthon-ülős/kertben ténykedő, mint túrázó, de szerintem csak mert nem volt hozzá partnerem, nem szerettem eddig, illetve a Jó barátok-at nem szeretem, többi stimm :) Merrefelé laksz, ha ennyit szabad még tudni? :)

22/f

2021. márc. 22. 18:47
 16/17 anonim válasza:

" Tudom sok baj van velem, de nem érem be kevesebbel, mint amit én képviselek. "

Mit kepviselsz?:D Ez egy nagy 0, amit felsoroltal.

2021. márc. 23. 06:32
 17/17 anonim válasza:

Hasonló ízlésünk van, de én vén szamár vagyok hozzád képest, szintén imádok sorozatokat nézni és filmezni, viszont időm nincs a délutántól az éjszakába tartó munka miatt. Mivel éjszaka érek haza, mikor nem sok ember, csak pár kóbor lélek szállja az utcákat, elég nehéz ismerkedni, plusz a fáradtság... erre tökéletes a tv-s elfoglaltság.

Hasonlónak tűnik az ízlésünk, gondoltam javaslok 1-2 sorozatot.

Good Omens - csak egy évad.

Future man - A legjobb

Esernyő Akadémia

Az átlag ember elég nehezen szabadul ki az albérlet csapdájából, ezért is vesznek fel CSOK-ot és használják ki a pénzt, valamilyen szinten megérthető, ha akarsz gyereket, max pár évvel korábban jön, mint annó tervezted. De ha szerelem helyett hitel miatt vállalnak többet, az elég gáz.

Nekem csak egy életcélom van... Felnőni! :)

31/F

2021. márc. 24. 04:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!