Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol vannak a hozzám hasonló...

Hol vannak a hozzám hasonló emberek? 23/N

Figyelt kérdés

Valószínűleg én vagyok nagyon fura, de megszeretném találni azt az embert, aki hozzám hasonló, és talán lehetnénk legjobb barátok/barátnők.

- Netflix függő vagyok, a kedvenc sorozataim az így jártam anyatokkal, Lucifer, Jó barátok, Agymenők) nagyon szeretem a Harry Pottert is.

- Imádok kirándulni, túrázni, új helyeket felfedezni.

- Jelenleg dolgozom, de a fejlődésen érdekében tanulok is. Tehát van életcélom.

Sajnos a környezetemben lévő emberek célja a csok és babaváró hitel, majd szülni 3 gyereket.

Sajnos vagy nem sajnos, de én nem tudok ezzel azonosulni.

Szeretnék majd gyereket, de nem most.

-nagyon szeretem a magyar rock zenét, de mindent meghallgatok, ami tetszik.


Ha úgy érzed, hogy te is tudsz ezekkel azonosulni, élet vidám vagy, érdeklődő és nem csak magaddal foglalkozol, sőt még véleményed is van, akkor ne habozz írni. :D


2021. márc. 22. 07:40
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Ha lehet, akkor a

“Szia”

“Szia, mizu”

És egyéb sehova nem vezető beszélgetést színlelő emberek kerüljenek, köszönöm :D

Tudom sok baj van velem, de nem érem be kevesebbel, mint amit én képviselek.

2021. márc. 22. 07:43
 2/17 anonim válasza:

Mintha magamat hallanám.

Ne is érd be kevesebbel kedves Kérdező!


23/f

2021. márc. 22. 07:51
 3/17 anonim válasza:

Akkor nem is lehet sziával köszönni, hanem egy hangos, rockos, republikos jó reggelt kívánokkal kell kezdeni a beszélgetést?

Biztos a CSOK-olom köszönés sem tetszik.

2021. márc. 22. 08:41
 4/17 anonim válasza:
Itt vagyok, gyerek kb sehol, van pár célom előtte. Szeretek utazni, már amikor lehet. Attól meg én is falra mászok, ha írok jó hosszan és két szóval kiszúrják a szemem.
2021. márc. 22. 08:50
 5/17 anonim válasza:
A netflix meg túrázás nem üti egymast ? :D
2021. márc. 22. 08:54
 6/17 anonim válasza:
Borszerető és utazásfüggő vagyok. A bal farpofámon szerepel egy straight outta ravenclaw tetkó, és Az élet a legjobb méreg 🤟😌
2021. márc. 22. 09:57
 7/17 anonim válasza:
Van olyan pont, ami nagyon igaz rám, van ami csak kevésbé és van, ami egyáltalán nem. Most döntésképtelen vagyok, hogy írjak -e :D
2021. márc. 22. 10:23
 8/17 anonim válasza:
Itt vagyok neked!
2021. márc. 22. 10:40
 9/17 anonim válasza:
Így jártam anyátokkal örök favorit, az Agymenők béna, a Harry Potternél nincs jobb. Kirándulni, túrázni imádok, a kib_szott öltöny nem áll jól:)
2021. márc. 22. 12:08
 10/17 anonim válasza:
Nekem jól áll az öltöny!
2021. márc. 22. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!