Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan építsünk ki egy jó...

Rolikaki04 kérdése:

Hogyan építsünk ki egy jó osztályközösséget?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a segítségetekre lenne szükségem! 10. évfolyamos tanuló vágások és az osztályom nagyon szét van esve. Próbáltam/próbáltunk már összemelegedni de, mindig szétestünk. Nem tudom mit kéne csinálni és egyre rosszabb, kérlek segítsetek. Van valami tippetek mivel lehetne összehozni az osztályt?

Segķtségeteket előre is köszönöm.



2021. febr. 11. 00:07
1 2
 11/13 anonim válasza:
miért pont te akarsz változtatni?
2021. febr. 13. 00:55
 12/13 anonim válasza:

" tanuló vágások "


Hát ez meg mit jelent?!

Amúgy az osztályközösség nem azt jelenti, hogy mindenki szereti egymást.

Baráti, haveri kapcsolatok, néhány fős kisközösségek jönnek létre. De bizonyos esetekben képes az osztály egy-egy ügyben összefogni. Közös élmények, közös feladatok, amik egy közösséget együvé kovácsolnak.

A "szessük egymást gyerekek" csak operettben és a mesében léteznek.

Ne kergess ideológiákat.

2021. febr. 18. 12:48
 13/13 anonim válasza:
"" tanuló vágások " Hát ez meg mit jelent?! " -gondolom vagyok akart lenni,csak bekapcsolva maradt a telefonján az automatikus szókiegészítő. Én sose hagyom bekapcsolva, mindig zavaró. Tehát valahogy mindig megtalálom a módját, hogy ki legyen kapcsolva.
2021. febr. 18. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!