Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Csak szerintem demotiváló a...

Csak szerintem demotiváló a nők/férfiak aránya ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Kicsit úgy érzem, hogy az egész oldal már az elkeserdett férfiak gyűjtőhelye lett. Egy lány kiír egy ismerkedős kérdést, 10 perc alatt megrohamozzák 30-an, aztán jövök én, hogy na tök jó lenne dumálni, de akkor már bennem van az, hogy 20 ember ráírt, és tulajdonképp csak egy lennék a sokból. Ez plusz versengési kényszert gerjeszt, ami annyira demotiváló, hogy inkább nem is válaszolok az ilyen kérdésekre, pedig lenne kedvem beszélgetni. Más is van ezzel így?

29F


2021. febr. 7. 21:02
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
😂😂
2021. febr. 9. 19:21
 22/23 anonim válasza:

Lányként írom, hogy lehet hogy 30-an írnak egy kérdés alá, de abból 15 középkorú és/vagy perverz férfi, 5-tel lehetetlen beszélgetni, mert mindenbe beleáll, 5-tel jól elbeszélgetünk, de eltűnik, és nem ír vissza egy idő után. 5-tel csak simán nem vagyunk egy hullámhosszon. És akkor marad 5, akiből 1-2-vel talán beszélgetünk más platformon, és kialakítunk egy barátságot. Aztán persze mindig kiderül, hogy messze laknak :D

Úgyhogy szerintem nyugodtan lehet írni bárkinek, lehet hogy te leszel az az 1, akivel minden stimmel :)

2021. febr. 12. 08:46
 23/23 anonim válasza:

Na, utolsó vagyok, szépen elszámoltam magam :D

De értitek a lényeget :)

2021. febr. 12. 08:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!