Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Csak szerintem demotiváló a...

Csak szerintem demotiváló a nők/férfiak aránya ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Kicsit úgy érzem, hogy az egész oldal már az elkeserdett férfiak gyűjtőhelye lett. Egy lány kiír egy ismerkedős kérdést, 10 perc alatt megrohamozzák 30-an, aztán jövök én, hogy na tök jó lenne dumálni, de akkor már bennem van az, hogy 20 ember ráírt, és tulajdonképp csak egy lennék a sokból. Ez plusz versengési kényszert gerjeszt, ami annyira demotiváló, hogy inkább nem is válaszolok az ilyen kérdésekre, pedig lenne kedvem beszélgetni. Más is van ezzel így?

29F


2021. febr. 7. 21:02
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Hát figyelj, ha normálisan kezdesz egy üzenetet, jó eséllyel akkor is lelépnek a csajok pár levél után. Ha esetleg valami csoda folytán mégis ennél tovább jutnátok, akkor is lelépnek. Én azt tapasztaltam, hogy teljesen mindegy, milyen módon és stílusban próbálsz itt ismerkedni, beszélgetni, akkor is ugyanaz lesz a végeredmény.
2021. febr. 8. 09:26
 12/23 A kérdező kommentje:
10, ezzel nem értek egyet, több éves baráti kapcsolatom is volt már gyakoriról, és rendes kapcsolatom is volt már innen, 4 éves volt. Semmivel sem másabb itt mint élőben ismerkedni a kapcsolat kimenetelének szempontjából.
2021. febr. 8. 12:00
 13/23 anonim válasza:
Pont erről van szó. Egy barátság 4 évig tart? Utána ásó-kapa? :D
2021. febr. 8. 16:43
 14/23 A kérdező kommentje:
Szövegértés egyes :)
2021. febr. 8. 18:24
 15/23 anonim válasza:
Egy barátságban egyáltalán nem számít hosszú időnek pár év. Vannak olyan barátságok is, amik több 10 évig tartanak, azokat lehet komoly barátságnak hívni. Itt 10-ből egyszer-kétszer összejön egy pár évig tartó beszélgetés, aztán valami oknál fogva vége szakad. Sosem fogja pótolni a való életben kötött barátságokat. A legtöbb meg úgy alapból ki se alakul, egy szia mizu, semminél kifullad :D
2021. febr. 8. 21:08
 16/23 A kérdező kommentje:
Van 10+ éves barátságom is innen, de már egy ideje eltávolodtunk. De ennek nincs köze ahhoz, hogy valakit interneten ismerek e meg. A sulis barátaim nagy része kihullott, pedig őket élőben ismertem meg. Ha a kapcsolataimat nézzük, a leghosszabb gyakorikérdésekről van, a 2. leghosszabb iwiwről (:D). A legrövidebb pedig élő ismerkedésből. Szóval szerintem ez nem jelent semmit, sőt bizonyos értelemben könnyebb is neten ismerkedni. Kivéve itt a férfi túlerő miatt... hozzáteszem régen nem volt ilyen siralmas az arány.
2021. febr. 8. 21:21
 17/23 anonim válasza:

Szóval azt kéred, hogy higyjük el, neked innen 10+ éves barátságod van.

Rendben, legyünk kedvesek és higyjünk neked. Te viszont még így is csak egy vagy az oldal használói közül. Rajtad kívül hányan tudják ezt elmondani? Valamint azt gondolod, hogy csak 1 tényező van, ha neked megy az ismerkedés, akkor az mindig és minden körülmények között menni fog, most ebben a pillanatban is akár, ha olyan kedved van? Ez nem így működik. Már csak pont ezért sem jellemző, hogy ilyen összejöjjön, mivel nem csak rajtad múlik.

2021. febr. 8. 23:32
 18/23 A kérdező kommentje:
Jaj ne fárassz, mi okom lenne hazudni? 2009 óta az oldalon vagyok, igaz már évek óta nem vagyok aktív. De kb 2010 körül megismertem itt egy lányt, akivel azóta is tartjuk a kapcsolatot, szóval van ilyen. Egyszer volt egy hasonló kérdés, ahova többen beírták, hogy itt ismerték meg a feleségüket, gyerekük van már, stb, szóval nem egy lehetetlen dolog.
2021. febr. 9. 00:15
 19/23 anonim válasza:
Feleségük, gyerekük van, gyakoriról? Ezen jót nevettem :D
2021. febr. 9. 01:28
 20/23 A kérdező kommentje:
Veled valami gond van. Az hogy te alkalmatlan vagy kapcsolatok kialakítására az a te dolgod, de nekem már több éves kapcsolatom is volt innen, amiből képzeld, eljegyzés is volt. Szerinted az emberek még mindig az utcán ismerkednek? A kapcsolatok nagy része tinderről van. De ugyanígy lehet facebookról, gyakoriról, vagy az internet bármelyik pontjáról. Csak rajtatok áll, hogy mennyire lesz komoly. Szóval nem tudom mit nem éresz, de sajnállak, hogy neked nem jön össze, de szerintem ha a hozzáállásodon változtatnál, és feldolgoznád a tényt, hogy nagyon sok ember a neten találja meg élete párját, akkor könnyebb dolgod lenne. Ezennel ikeszeltem a kérdést, kössz mindenkinek.
2021. febr. 9. 12:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!