Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt extrovertált emberek?

Vannak itt extrovertált emberek?

Figyelt kérdés

Mindenképpen extrovertált emberek érdekelnek most, és mindegy, hogy fiú vagy lány/nő vagy férfi. Legyél minimum 17 éves, és kb 40 alatt, azon belül mindegy :D

Szigorúan barátkozási célból.


17/L



2021. jan. 26. 19:03
1 2
 1/12 anonim válasza:
Meg tudhatjuk az okát, hogy miért pont mi?
2021. jan. 26. 19:08
 2/12 anonim válasza:
Úristen xD bocs xD *megtudhatjuk
2021. jan. 26. 19:08
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért, mert a legtöbb barátom introvertált, és nagyon érdekel, hogy milyen lenne más típusú emberekkel barátkozni. Igazából ennyi :)
2021. jan. 26. 19:13
 4/12 anonim válasza:

Lehet, hogy vannak, de szerintem azért itt több az intro. :))

Az extro. emberek szerintem nem itt ismerkednek.

De azért sok sikert!

2021. jan. 26. 19:39
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, tisztában vagyok vele, de már az is elég, ha 1-2 erre téved :D
2021. jan. 26. 19:52
 6/12 anonim válasza:

Vannak itt is extro emberek. Pl. én is. Nem is értem, mi miért ne járhatnánk erre. Bár az igaz, több erre az intro személyiség.

33/F

2021. jan. 26. 20:08
 7/12 anonim válasza:

Azért az se mindegy, hogy kinek mi számít extrovertáltnak. Én speicel valahol a kettő közé lőném be magam.

Leginkább társaságfüggő, hogy mikor mennyire tudok laza, közvetlen és nagyhangú lenni. Ha biztonságban érzem magam az adott emberek között, akkor gond nélkül poénkodok és trécselek velük mindenféléről, de ha valami miatt nem tudják áttörni nálam ezt a gátat, akkor gátlásos maradok és inkább csak csöndes megfigyelőként fogok részt venni a társaságukban.

Szociális élet terén is igyekszem megtalálni az arany középutat. Imádom és igénylem az egyedüllétet, az olyan napokat amikor nyugalom van, egyedül maradhatok a gondolataimmal és magamra fókuszálhatok. De minden ilyen nyugisabb időszak után vágyom egy kis pörgésre és egy kis szocializálódásra. És olyankor jól esik összeülni a barátokkal beszélgetni, inni valamit, moziba menni velük (de akár egyedül is), vagy végigugrálni egy jó kis rockkoncertet.

Számomra így teremtődik meg az egyensúly az életemben, és egyik irányba sem szeretnék a kelleténél jobban elmozdulni.

2021. jan. 26. 21:56
 8/12 anonim válasza:

Sokan nincsenek sajnos tisztában a szó mögötti jelentéstartalommal. Lehet valaki társaságkedvelő introvertált és loner extrovertált is, ez csak két véglet, de számos színes variáció van. :)


A lényeg igazán az, hogy honnan gyűjtöd be az energiáidat. :)

Az introvertált magából nyeri az energiát, társas interakció nélkül töltődik fel.


Én egyedül vagyok, akkor lemerülök***, engem felpörget ha diskurálhatok. Volt olyan randim, hogy annyira bepörögtem a végére, hogy nem bírtam reggelig aludni utána. :D Viszont baromira igénylem az egyedüllétet.


De egyébként én is (tévesen) intronak érzem magamat, állítólag ENFP-nél ez "normális". :DD (Ha már intro, extro, akkor MBTI belefér, remélem. :P)



***Vannak ilyen "mini tesztek", figyeljétek meg, ha mondjuk valaki rátok ír messengeren, vagy még jobb, ha hívnak telefonon/VOIP-on. Engem az ugyan úgy feldob! :D

Vannak igazi intro barátaim, sokszor a hátuk közepére sem kívánják, ha megcsörren a telefon, még ha olyan is hívja akit kedvelnek! :D (Nem, nem azért, mert sokat kell telefonálnia)


Amúgy kiestem a "korcsoportból". :]

2021. jan. 26. 22:29
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, utolsó, én is pontosan így látom. Az introvertáltakat a sok beszélgetés idővel lefárasztja, az extrovertáltakat pedig feltölti. Ez a nagy különbség.

Az ENFP típusúakat nagyon szeretem, ha gondolod kortól függetlenül írhatsz, kíváncsi vagyok rád is :)

2021. jan. 26. 23:27
 10/12 anonim válasza:
Aktuális még a kérdés?? Mert speciel én is ilyen embernek tartom magam.
2021. jan. 27. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!