Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Teljesen egyedül maradtam,...

Teljesen egyedül maradtam, minden barátom itthagyott, mindenki levegőnek nez. Bővebben lent, mit tegyek??

Figyelt kérdés
Volt két barátnőm, évek óta velük voltam. Most szeptember óta undorító módon lekoptattak, és azóta is egyedül vagyok. Úgy tűnt pár hétig, hogy lesz egy új barátnőm, de vele is kétségekbe kerültem. Tudni kell, hogy neki van egy másik legjobb barátnője. Na már most: állandóan sír, meg panaszkodik nekem telefonon, hogy mennyi baja van azzal a barátnőjével, hogy nem törődik vele, nem érdekli hogy mi van vele stb...emiatt sír állandóan a telefonban. Aztán mikor megnyugtatom jön hogy te vagy az igaz barátnőm meg hogy olyan jo hogy te mindig itt vagy, meg ilyenek. Aztán következő nap mikor talakozunk a suliban mintha ez meg se történt volna. Azzal a barátnőjével, akiről mindig panaszkodik, sülve főve együtt vannak, röhögnek, szórakoznak, tehát tényleg teljesen mintabarátságban vannak, engem meg leszar. Hiába próbálok odamenni, csak egymással beszélgetnek, csak ott állok láthatatlanul. Aztán délután kiborulva felhív hogy köcsögöl vele a lány és most nem tudja hogy mi van. Következő nap pedig ugyanugy röhögnek, sutymutyolnak, amit már az előbb is irtam, rólam meg tudomást se vesz. Senki mással nem tudok barátkozni, mert megfogadtam hogy soha többet harmas barátság, és mindenkinek van már legjobb barátnője. Ha meg egyedül kell lennem akkor tiszta lelki beteg leszek. Szerintetek mit tegyek? Kérdezzem meg a lányt hogy akkor most mi van, vagy mit tegyek? És most itt ulok, és a sirogorcs jön ram mert teljesen egyedül vagyok, mindenki levegőnek nez

2021. jan. 18. 14:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a biztatást! Sokan írjatok hogy ha gondolom irjak. De mivel lány vagyok, ezért szerintem érthető hogyha egy kicsit bizalmatlan vagyok ezekkel a teljesen anonim emberekkel kapcsolatban. Tényleg remelem hogy ezt senki nem veszi zokon, de tényleg nem tudhatom hogy kik vagytok, és nem egy 50+os pedo pasi ir pont rám
2021. jan. 19. 15:56
 12/13 A kérdező kommentje:
*sokan írtatok
2021. jan. 19. 18:25
 13/13 anonim válasza:

Elég kétszínűnek tűnik én az ilyenre egy percet sem áldoznék látom hogy milyen jólelkű és kedves vagy, én úgy kijártam az általánost hogy volt egy ilyen barátnőm az egyetlen akinek csak támasznak és panaszkönyvnek voltam jó én nem tettem semmit tényleg próbáld meg a sportot ahogy javasolták esetleg átmenni egy másik osztályba vagy suliba, nekem a középsuli segített ott találtam igaz barátnőket pedig én extrém félénk vagyok évekig meg se szólaltam a suliba, de új környezetben tényleg könyebb ha közelednek feléd

Remélem tudtam valamit segíteni 20/L

2021. jan. 21. 05:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!