Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek barátkoz...

Lenne kedve valakinek barátkozni? Iszonyúan egyedül vagyok, nagy szükségem lenne rá.

Figyelt kérdés
Nem lelki szemeteskukát keresek, hanem barátot, egy jó embert. Pár hónapja költöztem Bp-re, nem ismerek itt szinte senkit még, a munkám itthonról végzem tehát hiányzik az is, hogy közösségbe menjek. A vírus miatt sehová se lehet menni kb. Ráadásul, a legrosszabb, hogy pár napja szakítottunk a barátnőmmel, borzalmasan szenvedek miatta. Nagyon kéne valaki akivel beszélgethetnék néha legalább. És nem csak cseten, az sajnos túl személytelen.

2021. jan. 9. 20:06
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Milyen idős vagy megközelítőleg?
2021. jan. 9. 20:10
 2/22 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem számít barátságnál, de 35 éves vagyok.
2021. jan. 9. 20:13
 3/22 anonim válasza:

Éppen ezért, mivel pár év különbséggel vagyok majdnem fele olyan idős, mint te.

Nem vagyok benne biztos, hogy a generációk közti különbségek miatt jól meg tudnánk érteni egymást.

2021. jan. 9. 20:22
 4/22 anonim válasza:
Miert ne szamitana a kor baratsagnal? Meg mondjuk kicsit furan is nez ki amikor beuel egy szoros vaddiszno kavezgatni egy 18 eves lanykaval mert ok fuu de nagy baratok.
2021. jan. 9. 20:26
 5/22 anonim válasza:

"nagy szükségem lenne rá."

Ezzel a szöveggel hogyan képzeled?

Bárki, aki jelentkezne, benne ott súgná a kisördög: amíg SZÜKSÉGE van rád, lehetsz barátja.

2021. jan. 9. 20:34
 6/22 A kérdező kommentje:

Sose érdekelt mit gondol a külvilág rólam, vagy hogy kivel beszélgetek.

Plusz tapasztalatból tudom, hogy nem számít a kor barátságnál. Volt 15 évvel fiatalabb haverom is, meg 65 éves is, amikor én kb. 30 voltam. És nagyon nagy cimboráim voltak hosszú évekig. A felszínes embereknek számít jobban, hogy ki mit gondol róluk, ahelyett, hogy jól éreznék magukat azzal aki nekik szimpi.

2021. jan. 9. 20:34
 7/22 A kérdező kommentje:
Ne magadból indulj ki. Én nem szoktam cserbenhagyni a barátaimat, és csak addig haverkodni amíg nekem van szükségem rájuk.
2021. jan. 9. 20:36
 8/22 anonim válasza:
Bár számomra is fontos a korkülönbség, remélem, hogy sikered lesz kérdező. Nincs gond ezzel a kérdéssel.
2021. jan. 9. 21:04
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. jan. 9. 21:08
 10/22 anonim válasza:
Imádom azokat az embereket, akik kor különbséggel jönnek mindig. Mintha törvényszerű lenne, hogy egy 30 x vagy 40 x éves, nem lehet fejben 20x éves szinten vagy tini szinten. Attól, hogy vki x idős semmit nem jelent az csak 1 szám. Az embert nem az határozza meg mennyi éves, hanem az, hogy milyen élményeket élt át és milyen tapasztalatokat szerzett meg. Na és itt jön a csavar, hogy sokan alig éltek igazán, hanem csak elvoltak kis életükkel vagy épp az, hogy sokat éltek, ezért fejben valaki x évesen is fiatalnak, gyerekesnek érzi magát vki meg már túl idősnek, mert sok mindenen átesett. Szóval a legnagyobb baromság, hogy vkit a kora miatt utasítjáttok el, mert jaj x éves. Semmit nem számít.
2021. jan. 9. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!