Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Teljesen egyedül maradtam,...

Teljesen egyedül maradtam, minden barátom itthagyott, mindenki levegőnek nez. Bővebben lent, mit tegyek??

Figyelt kérdés
Volt két barátnőm, évek óta velük voltam. Most szeptember óta undorító módon lekoptattak, és azóta is egyedül vagyok. Úgy tűnt pár hétig, hogy lesz egy új barátnőm, de vele is kétségekbe kerültem. Tudni kell, hogy neki van egy másik legjobb barátnője. Na már most: állandóan sír, meg panaszkodik nekem telefonon, hogy mennyi baja van azzal a barátnőjével, hogy nem törődik vele, nem érdekli hogy mi van vele stb...emiatt sír állandóan a telefonban. Aztán mikor megnyugtatom jön hogy te vagy az igaz barátnőm meg hogy olyan jo hogy te mindig itt vagy, meg ilyenek. Aztán következő nap mikor talakozunk a suliban mintha ez meg se történt volna. Azzal a barátnőjével, akiről mindig panaszkodik, sülve főve együtt vannak, röhögnek, szórakoznak, tehát tényleg teljesen mintabarátságban vannak, engem meg leszar. Hiába próbálok odamenni, csak egymással beszélgetnek, csak ott állok láthatatlanul. Aztán délután kiborulva felhív hogy köcsögöl vele a lány és most nem tudja hogy mi van. Következő nap pedig ugyanugy röhögnek, sutymutyolnak, amit már az előbb is irtam, rólam meg tudomást se vesz. Senki mással nem tudok barátkozni, mert megfogadtam hogy soha többet harmas barátság, és mindenkinek van már legjobb barátnője. Ha meg egyedül kell lennem akkor tiszta lelki beteg leszek. Szerintetek mit tegyek? Kérdezzem meg a lányt hogy akkor most mi van, vagy mit tegyek? És most itt ulok, és a sirogorcs jön ram mert teljesen egyedül vagyok, mindenki levegőnek nez

2021. jan. 18. 14:48
1 2
 1/13 anonim válasza:
Keress új barátokat. Sajnos nem tudsz mit tenni. Én neten ismerkedtem, így oldottam meg. Sokkal kedvesebb embereket ismertem meg, mint a suliban.
2021. jan. 18. 14:53
 2/13 anonim válasza:
Hát nálam is ez volt nemrég... Én személy szerint hagynám a csajt, hogy sírjon más vállán, mert ha csak erre kellesz neki nem éri meg, hogy vele barátkoz. Ha olyan jól van a másik barátnőével és nem foglalkozik veled normálisan, akkor hagyd! Nem éri rá pazarolni az idődet.
2021. jan. 18. 14:57
 3/13 anonim válasza:
Tudom, hogy nem a legjobb ötlet erre biztatni az embert, de probálj meg interneten vagy felsőbb korosztályban barátkozni.
2021. jan. 18. 15:15
 4/13 anonim válasza:

Vannak emberek akiknek csak addig vagy jó amíg segítesz nekik...

Utána pedig észre sem vesznek.



Nos szerintem csak öt választási lehetőséged van


1. Inkább barátkozz fiúkkal, kkel lehet sokkal jobban "szót" értesz.

(Én fiú vagyok és a barátaim nagy része lány mert velük jobban egy hullámhosszon vagyok)



2. A sulidban lévő más emberekkel barátkozol.

(Nekem a legtöbb barátommal nem egy osztályba járok de még van olyan akivel még nem is egy iskolába)



3.elmész edzeni egy olyan helyre ahol csapatba kell játszani mint pl.: kézilabda, föci, kosárlabda, amerikai foci...



4. Átmész egy másik suliba és ott új barátokat szerzel



5. Ugyan azt csinálod mint most és vársz a csodára



És még adok egy jó tanácsot:

"Úgy bánj az emberekkel ahogy azt te elvárnád tőlük"

2021. jan. 18. 15:49
 5/13 anonim válasza:
A 3. Nál azt kihagytam hogy szerzel barátokat
2021. jan. 18. 15:50
 6/13 anonim válasza:

tudom, hogy nehéz, de meg kell próbálnod túllépni ezeken a dolgokon. anélkül nem fog menni. a legtöbb ember úgyis csak felületes kapcsolatokat keres, viszont ha valaki padlón van, azt messze el is kerülik.


azok szoktak közeledni az ilyen gondban lévők felé, akik amúgy is lúzerek, és nyilván te sem akarod, hogy "beérd ennyivel".

szóval ne hagyd, hogy ez kiborítson, próbálj erős lenni.

2021. jan. 18. 17:06
 7/13 anonim válasza:
Én is így vagyok, de mivel kijártam a sulit, így még xarabb. Ha gondolod írj. Nem vesztesz vele semmit. :)
2021. jan. 18. 18:57
 8/13 anonim válasza:
Ha gondolod írj, :)
2021. jan. 18. 20:38
 9/13 anonim válasza:
Na pont ugyan így vagyok én is!
2021. jan. 19. 05:19
 10/13 anonim válasza:
Ha van kedved nekem is írhatsz. :)
2021. jan. 19. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!