Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Más is ennyire rohadtul...

Más is ennyire rohadtul egyedül érzi magát?

Figyelt kérdés
Van párom, elvileg barátaim is, akik kedvelnek, keresik a társasádom, de szerintem évek óta senkinek se tudtam kiönteni a valódi gondolataimat érzéseimet. Mégis mi az oka, hogy ennyire elszigetelődünk egymástól? Mi áll az őszinteség útjába?
2020. szept. 27. 00:08
 1/10 anonim válasza:
Valószínűleg még nem találtad meg a lelkitársad. Sajnos nem tudok erre én sem megfelelő választ adni :( hiányzik valaki nekem is, csak nekem még párom sincs. Bárcsak igyekezne. És egy személyben találnám őket meg, lelkitárs és szerelmem is legyen egyben.
2020. szept. 27. 00:20
 2/10 anonim válasza:
Elég szomorú, hogy a párod mellett magányosnak érzed magad :/
2020. szept. 27. 00:51
 3/10 anonim válasza:
En pont ugyanígy vagyok, és nem értem miért. Bármennyien vannak korulottem egyedul érzem magam ;(
2020. szept. 27. 01:24
 4/10 Noren1989 válasza:
Fogjuk a bizalom- és kommunikàcióhiànyra. Illetve sokszor előfordult velem is az, hogy egyszerűen a cimbik nem voltak fogadóképes hangulatban.
2020. szept. 27. 03:32
 5/10 anonim válasza:
Korhatár, ill. MEGCÉLZOTT korosztályok csoportja? Mindkét nemből fogadsz válaszokat, vagy csak ellenkező neműek jöhetnek szóba?
2020. szept. 27. 05:19
 6/10 anonim válasza:
A problémák mögött a kommunikáció áll, meg az érzések elfolytása. Mi a szeretetnyelve az egyikőtők-, és a másikótoknak? Érzésekről szoktatok egymásnak beszélni? Kellene.
2020. szept. 27. 07:10
 7/10 anonim válasza:

Nekem nyugodtan lehet írni és szivesen meghallgatok bárkit,valamint tanácsot is adhatok! :)

23/F

2020. szept. 27. 09:10
 8/10 anonim válasza:
Nekem nincs senkim, a "barátaimat" meg nem érdeklem. Egy ideig próbáltam fenntartani az emberi kapcsolataimat, aztán rájöttem, hogy valójában szarnak rám. Ha én nem kerestem őket, akkor ők sem engem, és amikor kerestem őket, akkor rögtön jött a hazudozás, hogy "már én is éppen keresni akartalak", "majd felhívlak" stb. Nekem erre nincs szükségem, egyedül is szar, de legalább nem hazudozik nekem senki.
2020. szept. 27. 09:59
 9/10 A kérdező kommentje:

Hűha. Tanulság: egy felesezős este végén ne nyomkodd a telefont, pláne gyakorit :D (Fogalmam sincs, honnan az a depresszív világnézet, ami kitört belőlem tegnap éjjel, bár valóban sok barátommal eltávolodtunk mostanában egymástól.)


Párommal az ég egy adta világon semmi gond nincs. 5 éve együtt vagyunk, együtt is élünk, minden módon igyekszik kifejezni az érzéseit felém, ahogy én is felé, kiemelkedően jó a kommunikációnk. Alapvetően fel tudjuk találni magunkat szórakozás terén is, de azért más, ha az ember barátokkal is körül van véve, van lehetősége külön is élményeket, tapasztalatokat szerezni, amiket aztán megvitathat a másikkal. Meg persze lehetnek olyan gondolatok, érzéseik is, amiket szívesebben mond el az ember másnak, mint a párjának, vagy hallgatna másodvéleményt. Nem, nem megcsalós, kiszeretős, vagy hasonló témák, mert azt pont, hogy a másik féllel illene megbeszélni (normális esetben). Egyszerűen inkább más szemszög, más gondolatmenet.

Mindenesetre: nincs korosztály, se nem preferencia, nem társkeresés, vagy szűk keresztmetszet számára érthető problémák (bár az intelligencia sosem hátrány).

Nyugodtan írhat nekem, aki úgy érzi hasonló helyzetben van, mint amit én kiírtam, és rázúdítaná egy idegenre, cserébe én sem kímélem :) Életreszóló barátságot nem ígérek, de pár kellemes levélváltásra kapható vagyok.

2020. szept. 27. 23:06
 10/10 LazyJones válasza:
Nálam az állt mindig az őszinteség útjában, hogy a gondolatok és érzések egyvelege olyannyira bonyolult komplexként alakultak ki bennem, hogy hiába próbáltam elmagyarázni, megmutatni vagy érzékeltetni bárki másnak, állandóan kudarc lett belőle. Másokat nem érdekelte, nem tudták értelmezni, vagy nem látták problémának vagy említésre méltónak azokat a dolgokat, amik bennem kavarognak/kavarogtak. És lássuk be, aki nem érzi magában pl. azt, hogy mennyire apró kis pöttyök vagyunk a tér és az idő végtelen óceánjában, azt tényleg nem fogja felcsigázni ez a gondolat.
2020. szept. 27. 23:55

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!