Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Volt már aki innen szedett...

Volt már aki innen szedett össze egy új barátot?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 13:31
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Valami folyamatban van jelenleg, ami kissé másabb most, mint az eddigiek, amik hamvában holtak lettek eddig, de nem akarom elkiabálni, mert ennek is ez lehet még a vége.
2021. jan. 15. 15:32
 12/23 anonim válasza:
Igen, kettőt. Találkozni viszont nem tudtunk, mert messze laknak mindketten.
2021. jan. 15. 16:04
 13/23 anonim válasza:
Két perce jöttünk össze, azóta dugunk (igen, mindenki troll)
2021. jan. 15. 16:05
 14/23 anonim válasza:
Többszöri beszélgetés és találkozás már előfordult, de azt nem mondanám, hogy olyan mély és tartós barátságok szövődtek volna.
2021. jan. 15. 16:11
 15/23 anonim válasza:

Azonban még ezt célszerű megemlíteni, hogy jobb itt vigyázni kivel beszélget az ember, mert ha nem is az volt a cél, hogy barátok haverság miegyébmás, de olyan volt, hogy nem az volt valójában, mint amilyennek itt kiadta magát.

Tehát anonim oldalak veszélyei sajnos jelen vannak.

2021. jan. 15. 16:15
 16/23 anonim válasza:

szerintem ez nem platform, hanem ember függő...én idáig 2 embert ismertem meg. az egyikkel 2 évig, másikkal 3 évig beszéltem. igazából mindkettő hasonló módon épített le. az első 2 év után közölte, hogy nem voltunk mi barátok sose, a másik pedig ennél sokkal undorítóbb módon tette ugyanezt, de a lényeg ugyanaz volt. mindkettőjüknek addig voltam jó, ameddig épp olyan élethelyzetben voltak, hogy nem volt más...


szóval ez meg nem az oldal hibája, hanem az embereké...meg is tanultam, hogy felesleges megbízni bárkiben is, tökmind1, hol ismerem meg...

2021. jan. 15. 16:26
 17/23 anonim válasza:
Volt 1 akivel taliztunk is,1aki levakarhatatlan,1 aki reménykedik egy kis szexben,a többivel 1hét után megszakadt a kapcsolat.
2021. jan. 15. 16:29
 18/23 anonim válasza:

Az oldalról igen, találtam barátot, bár nem ebből a témakörből, már lassan 2 éves barátság.

Találtam innen korábban barátnőt is, barátság extrákkal is volt innen.

2021. jan. 15. 16:34
 19/23 anonim válasza:
Nem is egyet.
2021. jan. 15. 17:11
 20/23 Pécs-pécs válasza:

Ha nem is naponta de lagalább hetente 3-szor felteszi valaki ezt kérdést. :D

Igen lett.

Volt lány, akivel csak randiig jutottunk, volt akivel az ágyig.

De aki élőben se ismerkedett meg mondjuk 30-éves koráig nővel, az itt ne várja a csodátt, hogy itt 2 nap alatt becsajozik.

2021. jan. 15. 17:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!