Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Volt már aki innen szedett...

Volt már aki innen szedett össze egy új barátot?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 13:31
1 2 3
 1/23 anonim válasza:

Lehetséges válaszok:


- Igen, nagyon sok jó barátom lett innen, de az még régen volt.

- Csak numerák jöttek össze, sok csajt meghúztam innen.

- Most is beszélgetek pár jó arccal, covid után talizunk.

- Nekem még kapcsolatom is lett, tartott pár hónapig.

- Mindenki troll.

- Reménytelen. Az összes ember önző idióta, én már meguntam, hogy ismerkedjek. Eltűnnek, nem akarnak találkozni, kiderül, hogy őrültek, stb.


Annyi felest iszok, ahány választ eltaláltam. :)

2021. jan. 15. 13:37
 2/23 anonim válasza:
Kb 30 próbálkozásból 1 lett, akivel úgy néz ki, hogy barátok lettünk. Igaz 200 km-re lakik, de a covid után találkozunk. Amúgyis szoktam arra járni tőle függetlenül, így nem probléma.
2021. jan. 15. 13:38
 3/23 anonim válasza:
Két hete össze jöttem egy csávóval azóta dugunk teljesen jó az oldal .
2021. jan. 15. 13:41
 4/23 anonim válasza:
Innen? Eddig még nem igazán sikerült. A barátsághoz is őszinteség, elfogadás, tisztelet, erkölcsösség kellene, ezek nélkül nem igazán működik, bár megjegyzem 1 normális beszélgetés sem sikerülhet ezek hiányában. A gond az hogy mindezek az emberi értékek, a mai világban elég kevés emberben található meg.
2021. jan. 15. 13:44
 5/23 anonim válasza:
Igen, én pont nemrég szedtem össze egyet (kb. 3 hónapja), Facebook-on is ismerősök lettünk és tervezünk majd találkozni. Bár nem mindegy milyen kategóriából szeded össze az "új barátokat". Mi az "oktatás, tanulmányi lehetőség" kategóriából ismertük meg egymást.
2021. jan. 15. 14:28
 6/23 anonim válasza:

1: Józan vagy még??? 😅


Esetleg ha még lehetne folytatni a felsorolást, akkor szerintem úgy berúgnál, hogy mostanság azt sem tudnád merre lenne az előre. 😅

2021. jan. 15. 14:36
 7/23 anonim válasza:
Barátot nem, felületes havert igen. :)
2021. jan. 15. 14:42
 8/23 anonim válasza:
#6: Szerintem így is elég jó úton haladok a totál KO felé. :D
2021. jan. 15. 14:51
 9/23 anonim válasza:
Én egy barátot ismertem meg innen
2021. jan. 15. 14:53
 10/23 anonim válasza:
Két órája jöttünk össze, azóta dugunk.
2021. jan. 15. 15:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!