Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan lány aki ezt...

Hogyisvanez2.0 kérdése:

Van itt olyan lány aki ezt vállalná pénzért?

Figyelt kérdés

Olyasvalakit keresek, aki lelkileg foglalkozna velem. Egész pontosan időt töltene el velem, beszélgetne velem, filmet néznénk, extrém esetben együtt alvás...

Természetesen nem ingyen.

Nyíregyházán keresek ilyen vállalkozó szellemű lányt

18-28 éves kor között

Szerintetek van ilyen?


2020. nov. 20. 21:37
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Mennyit fizetsz?

Nem baj ha kover lanyrol van szo?

2020. nov. 21. 13:03
 22/23 anonim válasza:

Szia! Engem lehet, hogy érdekelne a dolog, ha gondolod írj rám :)


18/l

2020. nov. 21. 22:55
 23/23 anonim válasza:

"Egyébként 25 vagyok, nem látom ebben a rossz dolgot, alapvetően én nem értek a nőkhöz, sosem értettem, viszont szeretnék időt eltölteni ilyen formában, ha már a saját intellektusom,"önmagam" miatt nincs velem senki, miért ne fizetnék érte,nekem ez nem okoz gondot :)"


Sajnálom kérdező :( Üdv a Mátrixon kívüli valóvilágban, sajnos a legtöbb nő ilyen kva., ha normális férfi vagy aki megvédi őt akkor szarik rád, ezek a mai tyúkok gyáva nyalthajú b.zikra buknak. Szokj hozzá :( Keress addig egy bérnőt.

2020. nov. 23. 20:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!