Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan lány aki ezt...

Hogyisvanez2.0 kérdése:

Van itt olyan lány aki ezt vállalná pénzért?

Figyelt kérdés

Olyasvalakit keresek, aki lelkileg foglalkozna velem. Egész pontosan időt töltene el velem, beszélgetne velem, filmet néznénk, extrém esetben együtt alvás...

Természetesen nem ingyen.

Nyíregyházán keresek ilyen vállalkozó szellemű lányt

18-28 éves kor között

Szerintetek van ilyen?


2020. nov. 20. 21:37
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
És leg jól nézel ki?
2020. nov. 20. 23:20
 12/23 anonim válasza:
Fehérváron nem keres valaki ilyet? Jól jönne egy kis plusz lóvé így karácsony előtt. :D
2020. nov. 21. 00:01
 13/23 anonim válasza:
Pénzért? Akkor kb hivatásos is lehet, hisz neki az a legjobb üzlet ha úgymond semmit sem kell csinálnia jóformán és pénzt kap érte.
2020. nov. 21. 04:11
 14/23 A kérdező kommentje:

Nem tanácsot kértem, hogy barátokat szerezzek és hasonló :) nem ez volt a kérdés ;)

Egyébként 25 vagyok, nem látom ebben a rossz dolgot, alapvetően én nem értek a nőkhöz, sosem értettem, viszont szeretnék időt eltölteni ilyen formában, ha már a saját intellektusom,"önmagam" miatt nincs velem senki, miért ne fizetnék érte,nekem ez nem okoz gondot :)

Na de így sincs túl sok jelentkező

2020. nov. 21. 07:34
 15/23 anonim válasza:
Prosti megcsinálja neked
2020. nov. 21. 07:44
 16/23 anonim válasza:

[link]


Magyarok is vannak fent, annyira nem is kevesen. Az óradíj/alkalmi díj változó.

Én férfiként vagyok fent. Meglepő módon nők is bérelnek fel pasit, elég sokan.

2020. nov. 21. 07:50
 17/23 anonim válasza:
Nem lepődtem meg hogy nincs túl sok jelentkező. Prostik más oldalakon vannak, normális lány meg ilyenbe nem megy bele, mert van önbecsülése.
2020. nov. 21. 08:25
 18/23 anonim válasza:
De ezek valahogy mindig rendes lányt akarnak erre
2020. nov. 21. 08:38
 19/23 anonim válasza:
Hát az ellentétes ezzel a keressel. 😉 Szögegyenesen!
2020. nov. 21. 09:18
 20/23 anonim válasza:

Nem támadás/sértés de őszintén téged kicsit se zavarna, hogy akivel éppen eggyüt nézel filmet beszélgetsz vele az csak azért van ott mert kell neki a pénzed?

Mert én rohadt szarul érezném magam

,,önmagam miatt nincs velem senki" ez biztos fog változni. De amúgy ha akarod ezen az oldalon is kereshetsz barátokat csak akkor ne azt a kérdést tedd fel,hogy ki nézne velem pénzért filmet.

Amúgy elöttem lévő válaszolók is írták, hogy ilyen ,,munkára" nem fognak normális lányok jelentkezni.

2020. nov. 21. 09:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!