Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan lány aki ezt...

Hogyisvanez2.0 kérdése:

Van itt olyan lány aki ezt vállalná pénzért?

Figyelt kérdés

Olyasvalakit keresek, aki lelkileg foglalkozna velem. Egész pontosan időt töltene el velem, beszélgetne velem, filmet néznénk, extrém esetben együtt alvás...

Természetesen nem ingyen.

Nyíregyházán keresek ilyen vállalkozó szellemű lányt

18-28 éves kor között

Szerintetek van ilyen?


2020. nov. 20. 21:37
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Ahh... Lehet nekem is ilyen kéne 😕 szakítás utáni kivezetőnek 😅
2020. nov. 20. 21:59
 2/23 anonim válasza:
Rossz helyen kerestek, ez nem a rosszlányok.
2020. nov. 20. 22:07
 3/23 anonim válasza:

nekem az tetszik, hogy extrém eset az együtt alvás. szakadok! :D

figyu, én ugyan nem alszom veled, de nézhetünk filmet, ha tényleg fizetsz érte. ilyet sem pipáltam még, moziban kérik a pénzt, te meg adod. hihetetlen! :D

2020. nov. 20. 22:10
 4/23 anonim válasza:

3. Amúgy Japánban pl. ez elég elterjedt :)


Kérdező... Inkább hozz össze egy rendes csajt magadnak, aki ingyen is elmegy veled. Annak max a popcornt kell fizetni. Majd két méterről dobálhatod neki egyesével mert úgyis távolságtartani kell a covidka miatt...

2020. nov. 20. 22:36
 5/23 Gymnospermatophyta válasza:
Én ilyenért tuti nem fizetnék. :D Barátaid nincsenek, akik ugyan ezt megadják ingyen? Vagy valami?
2020. nov. 20. 22:38
 6/23 anonim válasza:
Komolyan ezért fizetnél valakinek? Hogy ha van is valaki aki elvállalja akkor is egy kicsit se esne rosszul, hogy csak is a pénzedért van ott? Inkább próbálj meg barátokat szerezni ha ennyire magányos vagy.
2020. nov. 20. 22:55
 7/23 anonim válasza:

Ezt egy csak tényleges barát/haver nö megtenné.

Miért fizetnél ezért?

2020. nov. 20. 22:57
 8/23 anonim válasza:
Ilyen engem is érdekelne :D Ha valaki vállal ilyet, írjon nekem is, mert kíváncsi vagyok.
2020. nov. 20. 23:03
 9/23 anonim válasza:
Rengeteg csaj. Azoknak a nagy resze akik pl szextarskereson fenn vannak. Meg lehet orulnek is neki ha nem kell szexelni, csak programozni. De vannak kimondottan olyan oldalak is ahol nem csak szexről van szó, hanem partnert is keresnek a valo eletbe, hogy ide oda elmenjenek, elkiserjek oket. Tehat tul keppen nem igazi parkapcsolat, de nem csak szexkapcsolat sem.
2020. nov. 20. 23:16
 10/23 anonim válasza:
Hány éves vagy Batman? 40 vagy 70? Mer' oszt azé esse mindegy ám kisapám.
2020. nov. 20. 23:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!