Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki vállalná ezt ?

Valaki vállalná ezt ?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és nincs apukám. Nem velünk él már, nem keres . Anyukámnak van egy új pasija de nem szeretjük egymást. Bánt és piszkál. Én egy olyan férfit keresek aki megadná nekem az apai szeretetet neten keresztül .

Köszönöm ha valaki ír! 😊


2020. nov. 7. 12:44
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Emberek , ti nem tudtok értelmezni? Én nem szexelni akarok és ennek a kérdésnek semmi nincs a hátterében
2020. nov. 7. 14:41
 12/19 anonim válasza:
Tudunk értelmezni, csak nem tudjuk elképzelni, hogy te ezt most komolyan gondoltad. Szerinted az embereknek nincs jobb dolguk, mint pátyolgatni egy vadidegen, ismeretlen lányt az interneten keresztül, akihez semmi kötődésük nincsen??
2020. nov. 7. 14:45
 13/19 anonim válasza:
Kamu. Mutasd a csöcsöd.
2020. nov. 7. 14:54
 14/19 anonim válasza:
#12 tudod mennyi szoros ppcakos kamionsofor orulne mar ennek is. Eleg lenne csak megkerdezni h hany privit kapott.
2020. nov. 7. 14:58
 15/19 anonim válasza:
Kérdező, ez az egész dolog amit föntebb a kérdésedben megfogalmaztál annyira életszerűtlen, hogy egyetlen normális gondolkodású ember sem tud téged komolyan venni.Ha meg tényleg egy 16 éves lány vagy akkor sürgősen felejtsd el ezt a pótapa keresést. Az egész net tele van szexuális ragadozókkal akik a könnyű prédát keresik, ne legyél te is áldozat.
2020. nov. 7. 15:01
 16/19 anonim válasza:
Pátyolgatnálak, de éppen most fogyott el a cukorkám.
2020. nov. 7. 20:03
 17/19 anonim válasza:

Gyere mondd el mi a baj bébi, én figyelek rád.

Előttem ne legyen titkod, én nem vagyok az apád.

Látom van valami, ami a szívedet nyomja,

Tudom az élet súlya, tudom a világ gondja.


Gyere ne félj tőlem én nem verlek át,

Ha belekezdtél hát folytasd tovább[...]


:'D :'D :'D

2020. nov. 7. 22:15
 18/19 anonim válasza:
Szerintem ahelyett hogy apapótló férfiakat keresnél szerintem annál sokkal jobb egy veled egykorú fiú akivel megtudod osztani ezeket,ők is tudnak törődni veled.(én szívesen meghallgatlak)
2020. nov. 18. 17:47
 19/19 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy?
2020. nov. 19. 03:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!