Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi bevétellel vállalnál...

Mennyi bevétellel vállalnál be egy G63 AMG-t?

Figyelt kérdés

2.5 milka elég lenne rá havonta?

Mennyiből lehet egy évben fenntartani? Üzemanyag fogyasztás nem érdekel.

2017-es, és 50.000km van benne.


2020. nov. 4. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
havi 10-12 milla alatt nem is gondolkodnék ilyenen
2020. nov. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem egy szépség, de tudom nem ezt kérdezted. Ha lakás, minden egyéb meglenne, nem gyűjtenék semmi másra, havi nettó 1 millióval már bevállalnám. Ha nagy lábon élnék (tudom, ez is relatív) a felét felélném, a maradék megmaradna. Évi 6 millából már csak fent lehetne tartani... Azért ez nem egy Ferrari vagy Lamborghini...
2020. nov. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Én simán bevállalnám már havi nettó 1-1.2 millióból is, persze lízingelni több évre.
2020. nov. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Én semennyiért sem. Autót maximum 3 millióért vennék(csak használtat), és abból is megbízható típust. A többi pénzemet befektetném valamibe.
2020. nov. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

havi 2 felett vallalnek be csak egy ilyet (bar nagyon nem az en izlesem ez a gep)

most 900 és 1.1m kozott keresek, a kettes es harmas valaszoloval szembemennek annyival, hogy ennyi penzt en nagyon kevesnek erzek ahhoz, hogy egy ilyet megvegyek es fenntartsak... egyszeruen nem tunik eszszeru valasztasnak

en ezzel a keresettel max 9-10 millios autokat latok elerhetonek, a mostanit 8-ert vettem

2020. nov. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszerü, megnézed a cserélendő, kopó dolgokat mi mennyibe kerül és számolsz.
2020. nov. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Semennyivel. nem kell nekem ilyen kotla... :)
2020. nov. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!