Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve hanghívásban...

Lenne kedve hanghívásban beszélgetni egy intellektuális nőnek?

Figyelt kérdés

Van egy olyan tulajdonságom, hogy akaratlanul adaptálódom a beszélgetőpartnerem vérmérsékletéhez, beszédstílusához, ezért csak annyira lehetek intellektuális, amennyire a partnerem az.

Ennek a flexibilitásnak a mozgástere szinte a végtelenségig kitolható mindkét irányba, ezért szükségem van valakire, aki gondolkodtat, szellemileg kihívást jelent, hogy ezáltal magasabb szinten szárnyalhassak.

Ez mindkettőnknek előnyös.


Nem keresek párt, de ugyanakkor nincs társam.


Igazi beszélgetésre gondoltam, ezért csak akkor keress, ha nem pötyögéssel akarod kiszúrni a szemem! :)


26 éves férfi vagyok - ehhez mérten próbálkozz!

Férfiakkal és maszkulin nőkkel nem beszélgetek, mert az nagyon kellemetlen számomra.



2020. nov. 1. 15:33
1 2
 1/12 anonim válasza:
🤦🤦🤦
2020. nov. 1. 15:49
 2/12 anonim válasza:
Menj pszichologushoz.
2020. nov. 1. 16:01
 3/12 anonim válasza:
❤️😃❤️
2020. nov. 1. 16:41
 4/12 anonim válasza:
csak ha szereted a dupla kávé koncertet.
2020. nov. 1. 19:04
 5/12 anonim válasza:

Mentális segítő jelen, de szigorúan civilben.

Egyébként valóban érdekes a kérdező felvetése, de nem szakmázni vagyok itt és nem is ismerkedni.


Az is lehet, hogy túl maszkulin vagyok (olykor káromkodok is 🙊😱😁), továbbá szorongok amiatt, mert lehet, hogy mégsem talál kellőképpen intellektüellnek a pártnerem.

Aki - azt írja - a skála mindkét vége felé képes idomulni a beszélgetőtárshoz, tehát végső soron a "túlvégen" akár még esélyem is lehet. 😎

2020. nov. 1. 19:30
 6/12 A kérdező kommentje:
5# Ha nem szándékozol ismerkedni, akkor miért számít az esélyed?
2020. nov. 1. 20:12
 7/12 anonim válasza:
Nem számít az esélyem olyannál, aki nem képes detektálni, hogy a válaszom nyomokban iróniát is tartalmazott.😉🤷🏻‍♀️
2020. nov. 1. 20:27
 8/12 A kérdező kommentje:
Mire is számítottam ezen az oldalon...
2020. nov. 1. 20:32
 9/12 anonim válasza:

Hogy mire számíthattál ezen az oldalon? Na ez az, amit itt sosem tudhatsz előre.:) Ez az oldal zsákbamacska. Szabadtüdős merülés az ismeretlenbe. Épp ezért olvasgatok itt időnként.



Számomra szokatlan ez a kaméleon-jellegű működésmód, ahogy önmagadat jellemzed:

"...akaratlanul adaptálódom a beszélgetőpartnerem vérmérsékletéhez, beszédstílusához, ezért csak annyira lehetek intellektuális, amennyire a partnerem az.


Ennek a flexibilitásnak a mozgástere szinte a végtelenségig kitolható mindkét irányba..."



Te 26 vagy, én ennél jóval több, ami csupán egy adat ebben az esetben.

Ennél lényegesebb az a körülmény, hogy a stabilabb személyiségszerkezetű emberek társaságát preferálom, legyen szó ökörködésről vagy okoskodásról. Ahogyan te működsz, az sok szempontból érdekes, de magánemberként inkább bizarrnak találnám, nem pedig izgalmasnak vagy szórakoztatónak. Sajnálom, és ezt nem szivatásból írom.

2020. nov. 1. 20:58
 10/12 A kérdező kommentje:

9# Valószínűbbnek tartom, hogy folyamatosan találkozol ilyen emberekkel, csak mivel nem kötik az orrodra, vagy ők maguk sem tudják megfogalmazni, hogy így működnek (ez a gyakoribb eset) ezért nem veszed észre.

A valóság pedig az, hogy fogalmad sincs ki vagyok és hogyan reagálnál rám. Ezt a kóstolót pedig felesleges volt leírnom az első bekezdésben, mert csak előítéleteket szült.

2020. nov. 1. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!