Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan legyek extrovertáltabb?

Hogyan legyek extrovertáltabb?

Figyelt kérdés

Szóval, az a helyzet, hogy én egy elég érdekes szituációban vagyok. Mikor 10 éves voltam elköltöztem egyik faluból a másikba. Abba a faluba amibe költöztem közel van a városhoz és én a városba járok be suliba (mikor még nem költöztem el, akkor is abba jártam). Sosem voltam valami nyitott személyiség. Általában másnak kell elkezdenie velem a beszélgetést. És abba a faluba, amibe költöztem egy barátom sincs, mivel mire már idejöttem, kialakították a kis magán csoportjaikat a velem egykorúak és mivel ők nem kezdeményeztek, én sem csináltam semmit.

A suliban sem vagyok valami népszerű... Van 4-5 közelebbi barátom, de ennyi. Mindig halkan ülők az utolsó padsorban és csak akkor beszélek -általában- ha kérdeznek.

Sportolni már nem sportolok, de mikor még sportoltam akkor sem találtam magamnak senkit, akivel összebarátkozhattam volna.

Így összességében nem tartom magamat egy olyan rossz személyiségnek. Bármiről el lehet velem beszélgetni (még a sportról is amit nem igazán csípek), segítőkész vagyok és alapjába véve olyan mint egy átlagos lány, csak nagyon visszahúzódó...

Tudnátok pár tanácsot adni, hogy hogyan legyen több barátom és hogyan legyek nyitottabb?



2020. okt. 20. 10:46
 1/9 anonim válasza:
Vegyél erőt magadon és kezdeményezz.
2020. okt. 20. 11:04
 2/9 anonim válasza:
Én tudom: legyél kevésbé introvertált!
2020. okt. 20. 11:13
 3/9 A kérdező kommentje:
Kérem szépen, hogyha nem tudtok értelmes dolgokat írni, akkor inkább ne írjatok. Nagyon utálom azokat a "válaszokat", ahol ilyen hülyeségeket írnak.
2020. okt. 20. 11:18
 4/9 anonim válasza:
Ez nem hülyeség, csakis akarattal tudsz változtatni.
2020. okt. 20. 11:27
 5/9 A kérdező kommentje:
Én akarok! Csak nagyon nehezen tudod kijutni a comfort zonámból. És azért azt is szeretném hozzá tenni, hogy szociális szorongásom is van, ami ha jól tudom egy mentális betegség. Ezért írtam ezt ki, hogy aki volt ilyen helyzetbe, vagy segített valakin az kérem, írjon le pár tanácsot. De az amit a 1 és 2 válaszoló írt, az nem segítség volt.
2020. okt. 20. 11:35
 6/9 A kérdező kommentje:
tudok*
2020. okt. 20. 11:36
 7/9 anonim válasza:

Igen, onnan nehéz kijönni, viszont így még nehezebb élni.

Sajnos csodaszert - amit te vársz tőlünk - nem tudunk adni.

2020. okt. 20. 15:18
 8/9 anonim válasza:
Nézd a tanulom magam videóit, meg a sikerre hangolva videóit, nekem személy szerint baromira segített. Nálad sztem nem az a baj, hogy introvertált vagy, hanem hogy nincs önbizalmad és nem ismered magad, nem ismered igazán mik az értékeid. Ha ez megvan, akkor boldog leszel egyedül is, onnan meg easy way
2020. okt. 20. 20:17
 9/9 anonim válasza:

16 dolog, amit feltétlenül tudnod kell, ha egy introvertálttal ...

wmn.hu › cikk

Translate this page

Mar 23, 2019 — Állítólag azért, mert a mai világban az extrovertált (kifelé forduló) személyiség vált pozitív társadalmi normává. Egy teljesen átlagos



Mi, akik extrovertáltak és introvertáltak is vagyunk – Eszter's ...

barokeszter.hu › 2015/09/17 › mi-ak...

Translate this page

Sep 17, 2015 — Sokáig nem értettem, hogy ha egyszer extrovertáltnak hisznek (és ... egy légtérben) után, hogy végre képes legyek koncentrálni is valamire.

2020. okt. 21. 05:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!