Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Introvertált anyukák! Introver...

Introvertált anyukák! Introvertált vagy extrovertált lett a gyereketek?

Figyelt kérdés

Introvertált vagyok, nagyon nehezen barátkozom, ha kettőnél többen vagyunk egy társaságban, akkor szinte egyáltalán nem szólalok meg, stb.

Tartok tőle, hogy majd a gyerekem is ilyen lesz, mert ezt látja tőlem.


2020. aug. 31. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Ez nem örökletes. Igaz, vannak veleszületett gének, de az introvertált/extrovertált/ambivertált viselkedés nagyrészt szocializáció útján alakul ki.
2020. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, de pont ettől tartok, hogy tőlem fogja eltanulni. Látja, hogy én is alig beszélgetek másokkal, így ő sem fog, stb.
2020. aug. 31. 15:05
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Meglehetősen introvertált vagyok és a férjem is ambivertált. A gyerekünk nagyon extrovertált, rendszeresen random odamegy emberekhez az utcán és köveket ad nekik meg vigyorog rájuk, a játszón is imádja a gyerekeket, folyamatosan barátkozik. Úgyhogy tuti nem örökletes és nem is tőlem tanulta el a mintát mert én soha senkivel nem beszélgetek ha nem muszáj és látványosan kerülök mindenkit. 😅
2020. aug. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
#1 vagyok. Nemcsak téged fog ismerni, oviban, iskolában még ezerféle embertípus előtte lesz. Meg gondolom a család többi tagja nem mind intro :)
2020. aug. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Eddig kettőből kettő introvertált (több nem lesz). Bár még túl kicsik a végleges ítélethez.

Férjem is introvertált, nem csak én.

2020. aug. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Kislányomat örökbefogadtuk, szóval tuti nem tanult, avagy látott viselkedésforma. Én extrém introveltált vagyok, ő nagyon nyitott személyiség.4 és fél éves és formál engem, a z emberekhez, a világhoz való hozzáállásomat.Egy csoda...
2020. aug. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!