Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ezzel mit lehet csinálni?

Ezzel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Szeretnék barátokat, de nem vágyom társaságra, senkivel nem szeretek beszélgetni és nem bízom senkiben, soha nem is tettem.
2020. okt. 5. 16:51
 1/8 anonim válasza:
Nyitnod kell mások felé, vagy egyedül maradsz.
2020. okt. 5. 16:59
 2/8 A kérdező kommentje:
És hogyan nyissak mások felé?
2020. okt. 5. 17:08
 3/8 anonim válasza:
miért szeretnél barátokat? Kapcsolatépítés céljából? Mert általában azért szoktak barátokat keresni, mert társaságra vágynak. Úgy, hogy nem beszéélgetsz velük, úgy nem lesznek a barátaid. Pont így tudnál nyitni, hogy beszélgetsz velük. De azt meg nem akarsz, akkor minek a barát?
2020. okt. 5. 19:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Na igen, nem tudom
2020. okt. 5. 19:37
 5/8 anonim válasza:
ezt gondold végig és ha tudod írd ide, akkor tudunk segíteni. (előző voltam)
2020. okt. 5. 19:45
 6/8 anonim válasza:
Hasonlóan nőttem fel én is, egyrészt ki voltam ábrándulva az emberekből és nem tudtam megbízni senkiben, másrészt viszont hiányzott az, hogy érintkezek másokkal és ne forduljak teljesen magamba, azonban nem akartam sebezhető sem lenni. Ha nem titok, akkor megírnád, hogy miért nem bízol senkiben?
2020. okt. 6. 08:45
 7/8 A kérdező kommentje:
Írtam privátban.
2020. okt. 6. 16:27
 8/8 anonim válasza:

Próbáld meg szeretni az embereket és ha meglátsz valakit, akkor úgy tekints rá, hogy egyből szeretettel fordulsz hozzá.


Persze azért okos is legyél, ne menj oda olyan emberekhez, akikről tisztán tudod, hogy kigúnyolnának, idegenekhez se menj oda. Tehát legyél szelíd, mint egy galamb, de okos, mint egy kígyó.

2020. okt. 29. 16:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!