Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik szeretik a poszt-punk, goth rock, deathrock, coldwave zenéket?

Figyelt kérdés

Fontos: NEM életem párját keresem, pusztán barátkozni szeretnék, mert volt már rá példa, hogy egy GYK-n kezdődő ismeretség tök hosszú ideig kitartott.

Na meg szívesen beszélgetnék akár rövid ideig is valakivel, akivel hasonló a zenei ízlésem 😊

(perverzek kíméljenek)



2020. máj. 13. 00:03
1 2 3
 21/29 anonim válasza:

Ne hari, nem akartam gondot okozni neked az előző kommentemmel (se)! Elnézésed kérem. Nem volt jobb ötletem, hol, milyen formában és hol jelezzem. De akkor oké, privi. Csak már alig maradt mára időm! 10 percenként visszanézek, aztán tíz óra tíz perc körül lépnem kell.


És igen, értelek, a "barátkozás" szekcióba írtál, nem a társkereséshez. Csak hát nem akarok félreértést, azért emeltem ki, hogy a "párosodás" jelleg kimarad köztünk. :) De amúgy beszélgethetünk (priviben is).

2020. máj. 14. 22:56
 22/29 anonim válasza:

Kommentedre: jó, akkor ha bejönne az egy ezrelék, hogy összeházasodnánk véletlenül (haha), akkor egy feltétele lesz már csak:

Hejjj, anyjuk, ijjnye, 999 tojásból kérem a rántottát, mert az

1000 darabos nem csúszik. :P

2020. máj. 14. 22:58
 23/29 anonim válasza:
Ja a placebo effektet a 9999-cel egy anonim írta, bocsesz! :D
2020. máj. 14. 23:00
 24/29 Lachesys válasza:
en nem a kerdezo vagyok hanem az elso valaszolo amugy, bocsi:d
2020. máj. 14. 23:00
 25/29 anonim válasza:
2020. jún. 1. 21:50
 26/29 anonim válasza:
Hallgatok ilyesféle zeneket
2020. jún. 13. 20:14
 27/29 anonim válasza:

Oké, véletlenül entert nyomtam:D

Szóval.

Hallgatok ilyesféle zenéket, de előadókat annyira nem ismerek. Csináltam pár jó playlistet magamnak Deezeren, meg van pár kedvenc YouTube mixem.


She Past Away, Ghostland, Dead Can Dance, Ariel Maniki and the Black Halos, The Cure, ilyesmi előadók vannak benne erről a részről.

De nagyon szeretem a synthwave, dreampop, dreamrave (Pastel Ghost pl:D) és shoegaze zenéket is. Vannak ilyen mélázós, elvágyódós listáim is ahol vegyesen vannak ilyen stílusok.


Öltözködésemben is szerintem van ilyen hatás. Goth ninja, techwear, japán all black vonal amit preferálok.


28f

2020. jún. 13. 20:25
 28/29 anonim válasza:
Oh igen, a Soft Moon nagyon jó banda még! Előző voltam újfent.
2020. jún. 13. 21:19
 29/29 anonim válasza:

Igen, vannak.


Én őket hallgatom:

Suspiria, Ghosting, Lacrimosa, The Sisters of Mercy, Opéra De Nuit, Excés Nocturne, Paralysed Age, The Cult, Siouxsie and The Banshees, Misfits, Nosferatu, The Fair Sex, The Damned, Zombie Ghost Train

2021. jún. 17. 02:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!