Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik szeretik a poszt-punk, goth rock, deathrock, coldwave zenéket?

Figyelt kérdés

Fontos: NEM életem párját keresem, pusztán barátkozni szeretnék, mert volt már rá példa, hogy egy GYK-n kezdődő ismeretség tök hosszú ideig kitartott.

Na meg szívesen beszélgetnék akár rövid ideig is valakivel, akivel hasonló a zenei ízlésem 😊

(perverzek kíméljenek)



2020. máj. 13. 00:03
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Plusz még itt is 😂
2020. máj. 14. 21:33
 12/29 anonim válasza:

Látod, drága, el vagy kényeztetve... :P Még én se kellek ehhez. Elég csak megszólalnom, máris kényeztetve vagy. :D

Ha már hedonizmus, akkor zene:

https://www.youtube.com/watch?v=alQUyaybZgo

2020. máj. 14. 21:59
 13/29 A kérdező kommentje:
Őket nem szeretem 😐
2020. máj. 14. 22:03
 14/29 anonim válasza:
Az első albumuk zseniális pedig. :) Az első Cocteau Twins lemez. Arról van a koncertfelvétel. A későbbi lemezeik viszont már dream pop, az nem igazán tetszik nekem se. Javaslom, hallgasd meg a linken levőt, igazi, vérbeli ős góth. :)
2020. máj. 14. 22:05
 15/29 A kérdező kommentje:
Belehallgattam, engem a Dead Can Dance-re emlékeztet. Őket nagyon szeretem de a Cocteau Twins nem csúszik 😐 ez van
2020. máj. 14. 22:08
 16/29 anonim válasza:

Eléggé más a korai Cocteau, mint a későbbi. De ha nem tetszik neked, hát nem. :)

Igen, a korai DCD is ilyesmi, a DCD is változott, csak az apránként, neoclassical darkwave-be.

2020. máj. 14. 22:29
 17/29 A kérdező kommentje:
Mostanság inkább a finomabb, kicsit szintipopos dolgokat hallgatom, mint a Drab Majesty vagy a Choir boy
2020. máj. 14. 22:45
 18/29 anonim válasza:

Igen, kedves kérdező, megkaptam a prividet (a "cocteau twins-es" vagyok), de akkor én is jelzem nemem és életkorom, ettől majd jóóól meggondolod magad. xD

Na meg a Cocteau miatt is :D

40F

A lányom lehetnél tehát, életkor szerint.


Beszélgetni attól még lehet, de semmi több. Más volna a szitu, ha (minimum) huszonéves volnál, legalább mondjuk húsz. Az valahogy etikusabb a társkeresésre nekem.


Ha megint rám írnál (a fentiek tudatában), rendben, privátozhatunk, a fenti feltételekkel. Csak, gondoltam, előbb tudatosítsd magadban, hogy nem egy generáció vagyunk. Így korrekt.


Egyébként tényleg 18L vagy? A felhasználóneved nem erre utal. Vagy ez a név egy vicces álca? :D Tényleg nem rosszból mondom, csak furcsállom a neved, amit itt használsz. (Természetesen nem árulom el senkinek.)


Ja, és alig fél órám maradt itt mára, 10 percenként bekukkantok, hogy jött-e privi addig. Aztán hogy hány nap múlva jövök megint, azt előre nem tudni. Körülményfüggő.

2020. máj. 14. 22:46
 19/29 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy úgy jött le, hogy be akarok próbálkozni nálad, tényleg nem párkeresési céllal tettem ki a kérdést, csak szeretnék beszélgetni, és nem pusztán a kérdésem alatt. Ha te úgy érzed, neked ez nem megfelelő, oké, azt viszont nem értem, miért kellett ezt ide kiírnod, az azért tisztességesebb lett volna tőled, ha a privát üzenetemre válaszolva te is privátban küldöd.


Jaj, a nicknevem csak egy vicc 😂 de már gondolkodom egy ideje, hogy megváltoztassam.

2020. máj. 14. 22:52
 20/29 Lachesys válasza:
mondjuk a 18 meg 20 kozott azert akkora kulonbseg nincsen, ez csak ilyen placebo effekt, mint mikor valami 9999 ft, es nem 10 ezer xD
2020. máj. 14. 22:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!