Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik szeretik a poszt-punk, goth rock, deathrock, coldwave zenéket?

Figyelt kérdés

Fontos: NEM életem párját keresem, pusztán barátkozni szeretnék, mert volt már rá példa, hogy egy GYK-n kezdődő ismeretség tök hosszú ideig kitartott.

Na meg szívesen beszélgetnék akár rövid ideig is valakivel, akivel hasonló a zenei ízlésem 😊

(perverzek kíméljenek)



2020. máj. 13. 00:03
1 2 3
 1/29 Lachesys válasza:
hallgatok ilyet is, pl london after midnight, clan of xymox, she past away.. bar inkabb a kemenyebb zenek fele tendalok, de ezek is jok:)
2020. máj. 13. 00:15
 2/29 A kérdező kommentje:
Keményebb? Mire gondolsz? Én a powerviolence-t, grindcore-t, hardcore és crust punkot is szeretem nagyon
2020. máj. 13. 00:25
 3/29 anonim válasza:

Uhh... eskü nem kötekedésből, de mik ezek a műfajok? :) Én jó pár különc bugyrát végigtúrtam már a youtube-nak, de "deathrock"-ról meg "coldwave"-ről még nem hallottam. Death metalrol igen.


Linkelsz párat? :)

2020. máj. 13. 00:35
 4/29 A kérdező kommentje:

#2 persze mutatok szívesen, bár azért ezwk nem olyan nagyon ismeretlen, underground dolgok 😄 a deathrock, hogyha nagyon le akarom egyszerűsíteni, kicsit darkos témájú punkzene. A coldwave meg kb a sötétebb punk és a minimalista elektronikus zene keveredése. Amúgy a felsorolt műfajok legnagyobb rajongótábora a goth szubkultúrában van.


Deathrock: Alien Sex Fiend - Depravity lane

[link]


Deathrock: Rudimentary Peni: The cloud song

[link]


Goth rock: Sisters of Mercy - Lucretia my reflection

[link]


Poszt-punk: Bauhaus - Third uncle

[link]


Poszt-punk: Molchat Doma - Tancevat

[link]


Coldwave: Lebanon Hanover: The last thing

[link]

2020. máj. 13. 01:06
 5/29 anonim válasza:
Igen vannak itt olyanok, és én is közéjük tartozok. Bár én zenei téren "mindenevő" vagyok, csak jó legyen!
2020. máj. 13. 07:00
 6/29 anonim válasza:

Jelen! The Sisters Of Mercy megszállott vagyok. 🙂

De szeretem a többi trad goth és poszt-punk termést is.

2020. máj. 14. 15:14
 7/29 anonim válasza:
Ki melyik korosztály? Én 40F.
2020. máj. 14. 18:42
 8/29 anonim válasza:
6-os vagyok: és 21/L.
2020. máj. 14. 18:55
 9/29 A kérdező kommentje:
Én 18/L vagyok, de hogyha ezt kiírom, egy csomó "szua, budapesti vagy? szűz vagy?" típusú privát üzit kapok 😂
2020. máj. 14. 19:00
 10/29 anonim válasza:
Nem, igaz! Hanem itt, nyíltan kérdezik meg! :P :)
2020. máj. 14. 21:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!