Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Már másodszor fordul elő,...

Már másodszor fordul elő, hogy a halvány ( és erősödni nem akaró) pozitiv teszt utan 4 késéssel megjön. Miért megy el a baba mindig?

Figyelt kérdés
A vizsgálatokon minden eredményem jo, mégsem marad fenn a terhesség.Terhesség ez?
2015. júl. 16. 06:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Dokival kellene konzultálni!
2015. júl. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
E vitamint szedsz? Az vastagitja a mehnyalkahartyat. Lehet vekony es nem sikerul megtapadnia rendesen. Most csak hirtelen ez jutott eszembe, doki sajnos nem vagyok. De nekem ezt ajanlottak.
2015. júl. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vizsgáltak, minden rendben van, volt ovulacio, es mégsem marad meg. Szedek vitaminokat is, Femibion 800.😢
2015. júl. 16. 08:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. Clostit írt fel az orvos és így mindkét gyerkőc az első hónapban meg is maradt. Illetve abban a pár hétben nem lehetet mennem edzeni sem, meg a szokásos meleg (nem forró fürdő) sem volt megengedett stb.
2015. júl. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De aZ nem peteérést serkentő? Mert ha tehetbe esem, akkor ezzel nincs gond, csak nem marad meg. Ebben is segít, hogy megmaradjon?
2015. júl. 16. 13:28
 6/7 anonim ***** válasza:
az E vitamin nem ovulációra van. Lehet nem tud megtapadni olyan erősen mert nem elég vastag. Nem tudhatod. Ha teherbe esel mindig és így elmegy lehet ez az oka. Az oké h terhesvitamint szedsz de ez kifejezetten erre van. Én a helyedben megpróbálnám. Kérdezd meg az orvost is.
2015. júl. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, igen segíti a peteérést ill. Hogy az jó tüsző és megfelelően tapadó legyen. Mint irtam én is előtte többször voltam "terhes", de 5, 7 hetesen végül mindegyik magától megszakadt. Clostival meg az első hónapban szépen megmaradtak és mindkettő 1 nappal hamarabb született. Lehet az is gond volt, hogy nem pont jókor termékenyültem meg és ezért nem tudott jól megtapadni. Clostinál ugye a doki követte a tüsző növekedését így biztos hogy a megrepedéssel egyidőben sikerült összehozni.
2015. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!