Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek a 6. dpon...

Volt valakinek a 6. dpon halvany pozi tesztje?

Figyelt kérdés

Valaki mar biztos latta a tesztjeimet de gondoltam megkerdezem jart e mas igy, hogy a 6. dpon pozit tesztelt? Veteles utan vagyok 18 nappal azt hittem emiatt pozi meg a tesztem, de ma csinaltam egy masikat es erosodik. Hogy lehetseges ez? Bajt jelent? Gondolok en mehen kivulire vagy mas rosszra mert nem tudom elhinni???

Volt mar igy valaki?? Felek megmondom oszinten:(



2015. júl. 9. 15:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

6dpo-n kizárt, tudod, hogy biológiailag lehetetlen, hisz még a beágyazódás zajlik talán...


Ilyen, hogy vetélés után erősödik a teszt egyetlen egyszer volt a környezetemben, sajnos gyulladás lett, mert bent maradt egy darabka, aminek nem kellett volna. Nézesd meg magad dokival! A biztonság kedvéért.

2015. júl. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

6. dpo-n nem létezik pozitív teszt, mert még a beágyazódás is csak ezekben a pillanatokban indulhat meg.

Csak úgy lehet 6.dpo-n pozitív teszted, ha az valójában NEM a 6. dpo, hanem jóval előrébb jársz!

2015. júl. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Doki latott egy hete es teljesen kiurultem minden oke volt a hcg tesztem akkor mar nagyon halvany pozi volt azota nem is teszteltem.

Most is csak veletlenul mert ugyanazok a tuneteim voltak mint akkor a 6. dpon. Ma le is esett a hom ugy mint a mult honapban es volt egy kis rozsaszines kremes folyasom reggel azota semmi.

Szerintem is keptelenseg azert voltam kivancsi. Elsejen voltunk egyutt es masodikan volt ovum a teszt szerint meg a hom szerint.

2015. júl. 9. 15:44
 4/14 anonim ***** válasza:
Megmutatod a teszteket?
2015. júl. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Felso a tegnapi also a mai


[link]

2015. júl. 9. 16:14
 6/14 A kérdező kommentje:
2015. júl. 9. 16:14
 7/14 A kérdező kommentje:

Szetszedve


[link]

2015. júl. 9. 16:15
 8/14 A kérdező kommentje:
2015. júl. 9. 16:15
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha 18 napja veteltel, es ha most dpo 6. napon vagy, es ugy gondolod, hogy teherbe eshettel, akkor ez azt jelenti, hogy a veteles utan kb. 12 nappal mar vedekezes nelkul voltatok egyutt. Hat, en nem kockaztattam volna...


Mellesleg a dpo 6. napon meg nem termelodik hcg, vagy csak eppenhogy elkezdodik, es csak vervetellel mutathato ki. A teszt a ki nem urult hcg-t mutatta ki. Erosodni sok mindentol erosodhet: mas tipusu teszt, mas koncentratumu vizelet, stb..


Egyebkent en nem latok kulonosebb erosodest.

2015. júl. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hat egyik naprol a masikra foleg ilyen koran nem is varhato ennel nagyobb erosodes. Meglatjuk lehet igazad van bar mondom alig lathato tesztem volt egy hete nem minden kiurult igy nem hiszem, hogy meg egy hetig csak nem urulne ki a hcg de ki tudja. Eloben latni, hogy erosebb igy az vegkepp kizart. Nekem azt mondta a doki nyugodtan lehetunk egyutt mivel korai terhesseg volt es ugye rendben voltam.
2015. júl. 9. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!