Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szerintetek történhet egy...

Szerintetek történhet egy vetélés azért mert az anya tudat alatt nem szeretné a babát vagy nincs rá felkészülve?!

Figyelt kérdés

2014. nov. 27. 09:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
50%

Ha az emberek tudnák, mennyi mindent befolyásol a tudatalattink is, és nem kapásból elutasítják ennek lehetőségét, már harmonikusabb világban élnénk. Az azt jelentené, hogy megpróbálják jobban megismerni magukat, ami által olyan világok tárulnak fel, amikről nem is gondolták volna, hogy léteznek. Illetve sokkal elfogadóbbak, toleránsabbak lennének embertársaikkal.

Mint minden betegség, a vetélés is zömében lelki eredetű. Mondom ezt 2 vetélésen túl. Az elsővel „megbeszéltem”, hogy nincs itt az ideje, hogy megszülessen. Kértem, jöjjön vissza később, amikor én is felkészültem rá, ha az a feladata, hogy leszülessen hozzám. Az akkori barátommal való szakítás napján fogant… Műtéti úton fejezték be a vetélést, kiírt nap előtti napon elkezdtem vérezni, de már 2 héttel korábban megállt a fejlődésben.

Sajnos most nyáron is volt egy vetélésem, és tudom, hogy nagyban közrejátszott a tudat, hogy akkor még nem éreztem teljes egységet a párommal. Melyik nő nem szeretné érzelmi és anyagi biztonságban nevelni a gyermekét? Szerintem, akik kevésbé felelősségtudók, vagy nincsenek tele félelemmel és gátakkal, azoknak könnyebben összejön. És még a Sors kérdéskörét sem hagynám figyelmen kívül, de ez már tényleg nagyon tág téma.

2014. dec. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
55%
Őszintén sajnálom, kérdező, ami történt, de a kérdésed úgy hülyeség, ahogy van. Gondolj csak bele! Az elmúlt, mondjuk 50 évet leszámítva mikor volt egy nőnek alkalmas időpont a babavárásra? Soha! Éhínség,, járványok, háborúk, szegénység, özvegység, stb. Ha tudatunk (vagy tudatalattink) befolyásolni tudná a magzat fejlődését már rég kihalt volna az emberiség.
2014. dec. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Van egy lányom, akit terveztünk, elsőre sikerült, problémamentes terhesség volt. Majd akartunk kistesót. Rögtön sikerült, majd elvetéltem. Aztán újra, és újra és mégegyszer. Az utolsónál már a doki kivizsgálása alatt álltunk mindketten, kiderült, hogy egyszerűen progeszteronhiány. Kaptam gyógyszert, sikerült, megszületett a kistesó. Hidd el, mindet egyformán akartuk. Ez nem ilyen egyszerű és közben túlbonyolítani sem kell, sokszor csak jó irányban kell keresni. Nem a te hibád, se tudat alatt, se tudatosan.
2014. dec. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
A megtermékenyített petesejtek kb. 70 %-a spontán abortálódik (magától, kisebb nagyobb vérzés kíséretében távozik). Minél idősebb valaki annál nehezebb egy terhességet megtartani. 40 fölött már nem az igazi. Az ember a psziché megnyugtatása miatt minden féle magyarázó trükköt bevet, amit el is hisz. Az abortálódások oka általában valamilyen genetikai rendellenesség, vagy fejlődési rendellenesség. Ennyi az oka. Ha idősen terhességet akarunk kihordani, fel kell rá előre készülni, feltölteni és szinten tartani a vitamin szinteket, különös tekintettel a folsavra.
2014. dec. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Igen,de gyakoribb,hogy nem sikerül teherbe esnie.
2015. jan. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A tudatalatti és a tudatos gondolatok hatalmában hiszek. De ez nem a te hibád volt! Ezen én is átmentem, egy hónapja vetéltem el. Én is gondoltam arra, hogy miattam (is) történt. Három nagy gyerekkel bizony kicsit megijedtem attól, hogy ismét egy kicsit kell ellátnom, pedig egy évet vártam a kétcsíkos tesztre. De amikor a kórházban voltam, a műtétre vártam, a mellettem lévő ágyon egy 19 éves lány abortuszra várt (én 42 vagyok, nekem már nincs sok időm próbálkozni). Már a 12. hétben volt, és mindenki le akarta beszélni az abortuszról, mert egészséges volt a babája. A lány viszont egyedül volt, az apával már nem voltak együtt, folyton bulizott, ivott, kábítószerezett, mindenfélét. Na, ő tényleg nem akarta, és mégis élt benne a baba. Én nagyon szerettem az enyémet, mégha meg is rémültem, hogy az álom valóra vált. Az enyém mégis meghalt. Hiszek abban, hogy még lesz időm és esélyem egy terhességre, és egészséges babánk lesz!
2016. ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!