Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szerintetek történhet egy...

Szerintetek történhet egy vetélés azért mert az anya tudat alatt nem szeretné a babát vagy nincs rá felkészülve?!

Figyelt kérdés

2014. nov. 27. 09:54
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Én aggódtam az anyagiak miatt de akartam a babát mégis elvetéltem...ezért kérdezem...
2014. nov. 27. 12:37
 12/26 anonim ***** válasza:
Sosem fogod megtudni, mi volt az oka, sajnálom. Őszintén.
2014. nov. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
76%
Amikor megtudtam, hogy várandós vagyok, iskola közepén voltam, a családom kiakadt, üvöltözés és sírás ment egy hétig, aztán elvetéltem. Pedig fejben már megterveztem, hogy mit-hogyan fogok megoldani, akár segítség nélkül is, sínen volt már minden. Ez lett a vége. A következő babát nyugalomban vártuk, de az egész várandósság rémálom lett, eü okok miatt végig aggódtam a 9 hónapot (nem babával összefüggő gond volt), ő megmaradt. Ez teljesen lutri, szerintem.
2014. nov. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Látod, kedves kérdező, ennek az orvosnak ez a csodálatos spirituális hozzáállása arra volt jó, hogy szorongj, meg lelkiismeretfurdalásod legyen. Hát, köszönjük szépen az ilyen lelki törődést. :( NEM A TE HIBÁD!!!!! Ezt nagyon gyorsan felejtsd el!
2014. nov. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Nyáron volt egy vetélésem és mostanában épp ezen gondolkoztam.Lehet azért ment el,mert nem akartam eléggé.Hirtelen jött,nem is voltam rá felkészülve és nem is tudatosult bennem a terhesség.

Most megint terhes vagyok,remélem minden rendben lesz!

2014. nov. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, nem!! Tudom, mit érzel. Hogy feltesszük a kérdést, a gyászunk része.


Szerintem se írjon ilyet egy nőgyógyász, bár értem, mire gondol. Ezzel együtt nincs akkora hatalmunk, mint amekkorát beképzelünk. Szerintem. Gondolom, hogy a katonák által megerőszakolt nők mennyire akarták és mennyire felkészültek voltak...

Persze itt kétféle nőt szoktak "hibáztatni", aki nem akarja eléggé és aki túlságosan akarja (rágörcsöl). Valaki írja már le, hogyan kell JÓL akarni egy kis babát!

2014. nov. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Hát....persze sok minden fejben dől el, amiket tudunk befolyásolni! De amire nincs ráhatásunk max utólag mondhatjuk hogy a pozitív hozzáállásunknak köszönhetjük hogy jól alakult a dolog. Pl sokan felépülnek a rákból, ez szuper, biztosan ezért is imádkoztak meg minden. De mi van azokkal akik belehalnak? Azok nem akarták eléggé? Kötve hiszem. Bírom azt mikor valaki így felépül valamiből és mondogatják sokan hogy "biztos mert nagyon akarta, mindent megtett érte stb" persze azt senki nem mondja ha belehal valaki hogy "persze hogy meghalt mert nem egész nap arra gondolt hogy felépül."
2014. nov. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

9. válaszoló vagyok. Lehet, hogy nem az orvosod feladata volt, de legalább elgondolkodtatott, ráébresztett egy félelmedre. Szembesített vele.

Rendezd az anyagiaktól való félelmedet. Ha utána sem lesz baba akkor is megoldottál valamit az életedben ami addig nyomasztott. Nyugodtabb, életerősebb leszel és megszűnhet a mostani lelkiismeret furdalásod.


Heilinger féle családállítást, NLP-t javaslom. Orvosok is foglalkoznak mindkettővel.


Sok sikert :)

2014. nov. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Engem egy jóbarátom próbált ezzel vígasztalni vetélés után, hogy 'mert nem akartam eléggé'.Nagyon rosszul esett, hogy így gondolta.

Azóta van egy 1hónapos lányunk, az a barátság viszont megszakadt(nem csak ezért, de ezzel kezdődött)

2014. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Első babámat nem akartam,teherbe estem, párom elhagyott, semmi gond nem volt a terhességemmel. Férjhez mentem ,rendezősött az életem, teherbeestem férjem nagyon akarta és is de nem annyira mint ő, elvetéltem, nemsokára ismét teherbe estem, semmi gond nem volt a terhességgel. Én nem igazán hiszek benne ,hogy a tudat alatti ennyire közrejátszanak,mert hány ember van aki nem akarja a babáját,esetleg erőszakból let terhes minden butaságot megtesz,hogy elmenjen a baba (forró fürdp, gyógynövények stb...)de mégsem vetél el.
2014. nov. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!