Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés/műtét után mennyi...

Vetélés/műtét után mennyi ideig tartó, milyen tüneteid voltak?

Figyelt kérdés

Érdekel, hány hetes terhesség volt, és hogy ért véget. Az enyém 16, és műteni kellett, mert nem indult be a szülés. Tegnap volt két hete, hogy műtöttek, és még mindig barnázok, pecsételgetek. Volt, hogy pár napig semmi, aztán vérzés.

Volt már 10 hetes terhesség megszakadásom is, de az más, ott részben kijött, részben műszeres. Kevésbé fájt testileg-lelkileg.


2014. nov. 25. 23:27
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Szia! Örülök, hogy belevágtok élesben is! :) Nagyon drukkolok Nektek!

Lelkileg hogy érzed magad?

Remélem lesz egy jó orvosod is, mire kezedben lesz a pozitív teszt. :)

27-es (és több korábbi) válaszoló vagyok!

2015. márc. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Sziasztok, ha ide néz még valaki. Ma reggel pozitívat teszteltem.
2015. aug. 8. 15:54
 33/36 anonim ***** válasza:

Szia, de jó! :) Szívből gratulálok!!!! Mindenképpen írj néha, én biztos fogom itt olvasni!

Nagyon boldog babavárást és egészséges kisbabát kívánok!


(én a 17-es válaszoló vagyok, aki utána többször is írt ide hozzászólást. Csendben jegyzem meg itt, hogy nekem már csak 5-6 hét van a szülésig :))) Az első - karácsonyi - próbálkozás összejött)

2015. aug. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

szia Kérdező! Hogy vagy? Hányadik hétben vagy? Én az utolsó válaszoló vagyok. Nekem megszületett az egészséges kislányom szeptemberben. :) Majdnem ugyanazon a napon szültem, mint tavaly a 22 hetes kis magzatomat. Tavaly ilyenkor - legnagyobb bánatomban - nem is gondoltam volna, hogy 1 év múlva már a kezemben lesz az egészséges kisbabánk.


Boldog és problémamentes babavárást kívánok!

2015. okt. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Szia!

Gratulálok, nagyon örülök :-).

14+4 terhes vagyok, minden a legnagyobb rendben. Valószínűleg kisfiú.

Apuka arra tippelt, én lányra :-). Mindegy, csak mindene meglegyen.

2015. okt. 21. 17:07
 36/36 A kérdező kommentje:

Március legvégén kioperálták az epehólyagomat, szóval ezért csúszott a dolog kicsit.

Április 16-ra vagyok kiírva, én is áprilisi vagyok, mint oly sokan a családból. :-)

2015. okt. 21. 17:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!