Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés/műtét után mennyi...

Vetélés/műtét után mennyi ideig tartó, milyen tüneteid voltak?

Figyelt kérdés

Érdekel, hány hetes terhesség volt, és hogy ért véget. Az enyém 16, és műteni kellett, mert nem indult be a szülés. Tegnap volt két hete, hogy műtöttek, és még mindig barnázok, pecsételgetek. Volt, hogy pár napig semmi, aztán vérzés.

Volt már 10 hetes terhesség megszakadásom is, de az más, ott részben kijött, részben műszeres. Kevésbé fájt testileg-lelkileg.


2014. nov. 25. 23:27
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Mármint hogy a baba engem választott.
2014. nov. 27. 09:56
 22/36 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy nem úgy alakult az életed, ahogy azt megálmodtad, eltervezted. :( Sajnos vannak dolgok, amik felett nem mi döntünk.

Nekünk van már egy kisfiúnk, aki már ovis. Ezért nem csúsztam annyira szét. Miatta gyorsan talpra kellett állnom, mert neki szüksége van a boldog anyukájára. Szeretnénk kistesót, de az 5 év korkülönbséget tartottuk volna optimálisnak (több szempont miatt). Ha időben és egészséges megszületik a kislányunk, akkor 5 és fél év lett volna köztük. Hát, nem így lesz, mert az élet átírta a mi forgatókönyvünket is.

De már mindegy is korkülönbség, ez a tragédia átírta a gondolkodásomat. Közhely, de tényleg csak az a legfontosabb, hogy egészséges kisbabánk szülessen!

Mi betartjuk a 3 hónapot, de utána azonnal belevágunk. 2 ciklus már lement. Pont Karácsony környékén lesz a peteérésem. Remélem velünk lesz a Jóisten!

2014. nov. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Majd írj, hogy a másik orvos mit mondott.

Remélem, hogy jövőre boldog édesanya leszel!

2014. nov. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Mi meg karácsony körül lehetünk együtt a férjemmel először :-). Már a terhesség alatt sem lehetett.

Mi hatan vagyunk testvérek (én a legidősebb), a legfiatalabb tesóm (ráadásul fiú) 14 évvel fiatalabb nálam, de nagyon jóban vagyunk. Hidd el, nem lesz gond!

A férjemnél is 6 évvel fiatalabb a húga, legjobb barátok - nem ezen múlik.

Hát, akkor szép, reményteli karácsonyt! Remélem, még beszélünk itt! Érdekel, mi lesz veled.

2014. nov. 27. 13:14
 25/36 anonim ***** válasza:

Igen, szerencsére nagy korkülönbséggel is lehet nagyon jó kapcsolat a gyerekek között. Együtt autózni ugyan már nem fognak, de nem is az a legfontosabb.


De jó, akkor Ti is karácsony környékén próbálkozhattok először?! :) Mi már pár alkalommal voltunk együtt, de kivártuk a szülés utáni 6 hetet is a biztonság kedvéért. Karácsonykor pedig újra babaprojekt!

Szorítok nagyon! Majd írj ide néha, jó?

2014. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Nem, még nem próbálkozhatunk, e hó 10-én műtöttek, tehát - úgy számolom- legkorábban februárban.

Még csak egymással próbálkozhatunk...

Jó, bekukkantok ide néha, írok, ha van valami. Te is írj!

2014. nov. 27. 17:00
 27/36 anonim ***** válasza:

Bocsi, közben nekem is leesett, hogy Ti még nem próbálkozni fogtok karácsonykor, csak együtt lesztek, hiszen nemrég műtöttek.

Remélem februárban összejön újra és egészségesen meg is fog születni a baba.

Én már nagyon várom a karácsonyt, talán kicsit vissza is kéne fogni magam, nehogy csalódás érjen.

Majd írok én is ide! Addig is minden jót és kitartás!

2014. nov. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Szia, mi van veled, veletek? Mi most kezdjük "élesben" a dolgot újra.
2015. márc. 19. 16:27
 29/36 anonim ***** válasza:

Jajj de jó, hogy most már próbálkozhattok! Majd írjál ám, hogy együtt izgulhassunk!

1. válaszoló vagyok. Azóta megszületett a kislányunk 38 hétre-pont mint a nővére. Sürgősségi császár lett a vége, egy hajszálon múlott, de ő egy igazi kis túlélő. Tesója imádja. Nagyon várom a fejleményeket! Sok sikert!

2015. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Gratulálok!

Már 3 orvosnál voltam azóta, de még keresem az igazit. A műtétet végző szerint februártól lehet próbálkozni, a legutolsó májust mondott, mi már belefogunk.

Aztán majd csak lesz valaki orvos.

Örülök, hogy jól van a babád! Mennyi idős már?

2015. márc. 19. 22:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!