Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 13-14hetes terhesen van...

Hölgyemény92 kérdése:

13-14hetes terhesen van bármiféle mód a vetetésre vagy vetélésre?

Figyelt kérdés

2014. okt. 8. 18:47
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
50%

A Kérdező már Anglián gondolkozik, másik kategóriában is tett fel kérdést. Én azt javasoltam, hogy szülje meg és adja örökbe, mert egy középidős vetélés tönkreteszi. De miután olvastam a másik kérdését úgy gondolom lehet kell neki egy ilyen tapasztalat és ennek a kis léleknek másik test és szülőanya kell. De ha ez megtörténik, remélem legalább úgy fog szenvedni ahogy én szenvedek azóta is minden nap.

Megcáfolnám azt, hogy nem figyelnek oda kivel raknak egy szobába. Vidéken kis kórházban odafigyelnek, nagyon kedvesen együttérzően és aranyosan. Bocsánat ha valakinek a lelkébe taposok a válaszommal, de ez van.

2014. okt. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
65%
Angliara van penz, fogamzasgatlasra (NORMALISAN!) meg gyerköc nevelesre nincs…
2014. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!