Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Beindul magától a vetélés?

Beindul magától a vetélés?

Figyelt kérdés

6+0-nál megállt a magzat a fejlődésben,most 3 hetet kaptam,hogy magától kiürüljön.

Szerintetek van rá esély,hogy megindult vagy műteni kell majd?:(



tegnapelőtt 07:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Simán van esély.
tegnapelőtt 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Van esély, de sajnos arra is, hogy hiába indul be, mégis műteni kell, mert nem tisztulsz tökéletesen (én sajnos így jártam, bár nálam Ergam-cseppel indították is).

Drukkolok, hogy nálad beavatkozás nélkül lemenjen a folyamat, de ha mégsem, akkor sem kell félni a műtéttől, hidd el, nem vészes, szinte nem is érzi az ember utána sem, közben meg főleg nem.

tegnapelőtt 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 6 hetesen állt meg, 9+2 lettem volna, amikor műtöttek. Nekem nem indult be.
tegnapelőtt 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Bevérzett petezsákom volt 5 hét körül.ergam csepp és várakozás.11. Hét végén műtöttek. Addig folyamat véreztem hol jobban hol kevésbé. Próbálkozott a szervezetem de nem sikerült. Utána voltam laborok már szépen vérszegény voltam. Szóval nekem nem sikerült. Értem hogy a műtét drasztikus de inkább a műtét mint 3 hét várakozás. Lelkileg rosszabb volt ez mint amikor rögtön műtöttek hogy nem fejlődött
tegnapelőtt 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyet értek. Én is féltem a műtéttől, aztán lett kettő is :(
tegnapelőtt 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt spontán vetélésem is és műtétem is.

A spontánt nem szeretném soha újra átélni. Rosszabb volt, mint a szülésem.

tegnapelőtt 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem indult meg. Jobb túl lenni rajta műtéttel.
tegnapelőtt 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez amúgy annyira szörnyű, hogy így váratják a nőket, hátha beindul magától a vetélés. Én pl nagyon nem szerettem volna várni, de államiban sokat kellett volna, így a dokim megműtött magánkórházban, másfél napra az elhalt terhesség megállapítása után. Nincs sajnos mindenki ilyen helyzetben, hogy erre lehetősége legyen. Nekünk is csak szerencsénk volt, hogy akkor volt erre lehetőségünk.

Tök jó lenne, ha a nők választhatnának, hogy megvárják beindul-e spontán vagy 1-2 nap alatt eljutnak a műtétig.

tegnapelőtt 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az lenne még a kérdésem,hogy műtét után lehet-e menni wellnessbe?

Már pár hónapja elfoglaltuk..

tegnap 07:23
 10/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, hágy hány nappal utána. De én megkérdezném a dokit.
tegnap 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!