Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Minden reggel vérzéssel indul...

Minden reggel vérzéssel indul a napom. Hasonló tapasztalat valakinek a terhesség korai szakaszában? Van esély, hogy megmarad?

Figyelt kérdés
Ma töltöttem a hetedik hetet. Már 4.-napja reggelente friss vérzésem van. Ami aztán átmegy barnázásba és szél lassan elmúlik a nap folyamán. De aztán másnap reggel minden kezdődik előről. Orvos mindent rendben talált, nem tudta mitől vérezhetek, és a terhesség is rendben van. Nem görcsölök, sokat pihenek. Progeszteront szedek az eleje óta napi kettőt. Annyi,hogy két embriót látott az orvos, esetleg lehet, hogy az egyikük nem marad meg és azért vérezgetek? Szívesen olvasnék hasonló tapasztalatokat. Köszönöm

aug. 10. 08:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a 7.héttől a 17.hétig véreztem. Nem csak vérezgetések, hanem erősebb vérzések is voltak. Mondjuk nekem nem tartott sosem napokig, hanem random 1-1 nap.

Minden alkalommal futottam az ügyeletre, semmit nem láttak.

Jövőhónapban lesz 3 éves a lányom.

aug. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem vetélés lett a vége. Mondjuk nekem egy embrió volt. Szurkolok, hogy, jól alakuljon. Ismerek két csajt is , akinek ikrei lettek volna de az egyik elment. A másiknak semmi baja nem lett szerencsére.
aug. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is vérezgettem sokáig, már 4 éves a kisfiam.
aug. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

2 vetélésen vagyok túl, 7. Héttől a 12. Hétig kb 4-5 alkalommal véreztem be, progeszteront én is szedek (szájon át), meg vérhígítóval szúrom magam.

Az egyik barátnőmnek progeszteron kúpot írtak fel, és amikor ezt lecserélték gyógyszerre, utána nem vérzett

aug. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem is 2 vetélésem volt már, az utóbbinál még barnázni sem barnáztam mégis elment. Most pedig….azóta is minden reggel vérzek. Nem nagy mennyiség de minden reggel kicsit elhagy a remény, és a legrosszabb hogy nem tudom mitől lehet. Én reggelit szájon át az esti progeszteront kúpként használom, már nekem is eszembe jutott hogy esetleg nem-e ettől lehet, olvastam hasonlót, Így most pár napig szájon át vettem be de ugyanúgy véreztem.
aug. 14. 08:07
 6/13 anonim ***** válasza:

Remélem az lesz a ludas, és minden rendben lesz 💗 kíváncsi leszek rá.

Mindenképp jelentkezz 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

Egészséges babavárást kívánok neked 😉

aug. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még egy hét van az orvosig. Remélem én leszek a következő aki azt tudom mondani hogy vérzés és barnázás mellett is egészséges babám született 🙏🏻
aug. 15. 13:03
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Tesómnak is sokáig volt vérzés. Emlékszem, még karácsony éjjel is az ügyeletre rohantak a vérzés miatt. Ikrek lettek volna neki is. Egyik végül nem maradt meg, a másik szépen fejlődött tovább és azóta már iskolás nagylány.

Drukkolok.

aug. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, mit mondott az orvos? Minden rendben volt?
aug. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Képzeljétek a vérzés teljesen elmúlt, és a barnázás is megszűnt végül,,az egész kb 2 hétig tartott. Az orvos mindent rendben talált , és az okát sem tudta megmondani mitől lehetett
aug. 26. 20:51
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!