Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 6 hetes terhes vagyok és...

6 hetes terhes vagyok és elkezdtem vetélni ma reggel.Honnan tudhatom,hogy a vetélés sikeres volt és kiürül rendesen?Hány napig tart a vérzés vetélés esetén?Mikor menjek nőgyógyászhoz,majd ha elmúlik a vérzés vagy akár ma is lehet?

Figyelt kérdés

Amúgy nőgyógyásznál még nem voltam egyáltalán,mert túl korai lett volna pár hetesen elmennem.....de mindenképp szeretnék vetélés után,hogy megvizsgáljon.

Amúgy szimplán csak vérzek,olyan,mint egy erős menstruàció a hasam görcsöl,de kibirható.



júl. 4. 09:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
61%

Itt mindenkit szétt szednek.mindenki csak pozitívat akar és nem fogják fel hogy sok esetben csak ártanak!

Kérdező

Nekem 4-5hetesen állt meg

Folyamat vérezgettem jól jobban jól gyengébben. 11 hetesen mentem be a kórházba jogy akkor most műtét.idegörlő volt.

Én azt mondanám hogy várj pár napot látod hogy tényleg beindul vagy nem .én kb 1 hét múlva tuti elmennék hogy sikerült vagy nem.

júl. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
65%
Én meg azért mennék be rögtön,mert ha valami nincs rendben, akkor kaphatók napok alatt is olyan fertőzést,ami miatt aztán tényleg soha nem lehet gyerekem.Ez nem játék.Bemegy az ember,megnézik,és vagy azt mondják,hogy magától lezajlik,ekkor és ekkor kontroll,vagy azt,hogy azonnal műtét.Eswtleg azt,hogy a baba rendben van,más okozza a vérzést.De mondok durvánbat,daganat is okozhat pozitív tesztet,és vérzést is.
júl. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!