Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Sajnos a vetélésem elindult...

Sajnos a vetélésem elindult doki szerint hamarosan elindul rendesen.Félek,hogy az utcán fog ez rám törni és elönt a vér.Volt mar valaki itt aki így járt?

Figyelt kérdés

jún. 25. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Tegyél be betétet mindig a biztonság kedvéért. Egy korai vetélés olyan, mint egy erősebb menstruáció, nem fog ömleni a vér belőled. Talán erősebb görcsökre lehet számítani. Sajnálom!
jún. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél be egy nagyobb betètet, ha nem tudsz otthon maradni
jún. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Ezt ne úgy képzeld el, hogy meszárszék lesz alattad és tocsogni fogsz a vérben a Tesco pénztár előtt.


Mint írták, egy sima erősebb menstruációhoz hasonló lesz.

Sajnálom a veszteséged, akkor is ha korai fázisú. Nekem is volt egy a 7. héten.

jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Hát én 6+0- nál kezdtem el vérezni. (Szabálytalan alakú petezsák volt) 3 nap múlva erősebb menstruáció lett. Ekkor mentem be vizsgálatra. (Így kérte az orvosom)

Ott viszont aztán folyt belőlem a vér...ha úton lettem volna, lehet a nagyobb betét se lett volna elég...

Engem benn tartottak, missed ab műtét lett aznap.

jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak mert többen írták itt az oldalon,hogy szószerint folyt belőlőlük a vér....hogy folyt utánok sugárban az utcán.De akkor ez lehet túlzás egy kicsit.mindegy inkontinencia betét azért rakok be.
jún. 25. 14:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt sokan írnak sok félét... Ne aggódj, nem leszel egy niagara.
jún. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen az emberek szeretnek túlózni.
jún. 25. 16:12
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Hát, nekem konkrétan folyt le a lábamon a vér, a betét egy percig sem bírta volna.
jún. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Belőlem is folyt, mint a víz, de csak azért, mert reggel történt, amikor felkeltem. Nyilván fekvő helyzetben nem tudott úgy, így a gravitáció intézte. Amikor beértem a dokihoz, már nem látszott semmi és sokkal kevésbé véreztem. Beküldött műtétre, mert hogy "nagyon vérzek". Mondom, ember, most vetéltem el, persze, hogy vérzek. Az ügyeletes orvos nem javasolta a műtétet, csak azt mondta, erősebb menstruációra számítsak. Mert előtte progit szedtem és akkor ugye abbahagytam, tehát hiába ürültem ki, az endometrium még nem vált le. 2nap múlva kezdődött a menstruáció, gyengébb volt, mint szokott, pedig láttam, milyen vastag volt a nyálkahártya. Még görcsöm se volt, mint menstruációnál szokott.

Szóval nem törvényszerű. Sok mindentől függ. De ugye vannak, akik eleve hematóma miatt vetélnek, mert elsodorja az embriót. Ott simán lehet nagy mennyiségű vér, nem biztos, hogy túloznak, csak nem részletezik, úgy mondják, a vetélésüknél...Lehet, nem is tudtak róla, hogy volt hematómájuk, mert még nem voltak orvosnál, vagy nem látszott. Te meg csak annyit hallasz ebből, hogy korai vetélésnél dőlt belőlük a vér.

jún. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!