Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 6 hetes terhes vagyok és...

6 hetes terhes vagyok és elkezdtem vetélni ma reggel.Honnan tudhatom,hogy a vetélés sikeres volt és kiürül rendesen?Hány napig tart a vérzés vetélés esetén?Mikor menjek nőgyógyászhoz,majd ha elmúlik a vérzés vagy akár ma is lehet?

Figyelt kérdés

Amúgy nőgyógyásznál még nem voltam egyáltalán,mert túl korai lett volna pár hetesen elmennem.....de mindenképp szeretnék vetélés után,hogy megvizsgáljon.

Amúgy szimplán csak vérzek,olyan,mint egy erős menstruàció a hasam görcsöl,de kibirható.



júl. 4. 09:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
92%
Abszolút nem biztos,hogy vetélés.De ha nem akarsz, akkor ne menj!Te dolgod.
júl. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
92%
Miért vagy benne olyan bizto, hogy vetélés? Szándékosan indukáltad? 😅
júl. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%
De miért nem mész be? Én is kb 6 hetesen vetéltem el, a következő hétre lett volna időpontom terhesség megállapításra. De elkezdtem vérezni, bementem, megvizsgáltak, nem volt szívhang és már vált le a petezsák is. Elmondták, hogyha erősödik a vérzés, lázasodok stb akkor azonnal vissza. Ha nem akkor egy hét múlva kontroll, hogy teljesen kitisztult-e a méhem. Barátnőm szintén vérzett 6-7 hetesen, bement, az ebrió korának megfelelő volt, nem vált le, kapott progeszteront és hazaküldték, hogy hátha megmarad. Megmaradt. Az enyémet nem lehetett már megmenteni, de van papírom róla, mert későbbi terhességnél fontos infó volt az orvosoknak, hogy már egyszer elvetéltem.
júl. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom volt egy pozitív tesztje a kérdezőnek, de elkezdett vérezni. Ha így van, akkor lehet elment a baba, de az is lehet, hogy más miatt vérzel.
júl. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 babyboom567 ***** válasza:
77%

Jah, csak halkan megsúgom, hogy az unokatesóm,durva,fájdalmas,hatalmas darabos "vetélése" 9 éves,harmadikos kitűnő tanuló.

Terhesen VÉRZÉSSEL orvoshoz megyünk!Majd az eldönti,hogy pontosan mi van.

júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
3 napja csinálok teszteket minden nap reggel és egyre halványodik.....napokkal ezelőtt éreztem,hogy ebből vetélés lesz.
júl. 4. 14:52
 17/22 anonim ***** válasza:
47%

Ülj le, 1-es.

Aki mar most ennyit nem tesz meg a magzatert, mi lenne kesobn ha megszuletik.

Rohadt fontos lehetett neked ez a terhesseg.

Epp eszu ember rohanna a korhazba abban remenykedve, hogy csak haematoma.

júl. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem azért kell orvoshoz menned, mert jaj, ez tuti vetélés, nem kell megerösítés, alig vérzel, stb, sokkal inkább azért, (reménykeltés nélkül mondom!) mert egyáltalán nem biztos, hogy vetélésről van szó, millió dolog okozhat vérzést, szóval mindenkinek az lenne az érdeke, hogy megnézesd magad.
júl. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
81%
Érdekes ez az oldal, hogy ha azt írja valaki hogy halványodó vagy nem eléggé erősödő tesztje van, de reménykedik szétszedik hogy naív és ostoba de ha valaki azt mondja halványodó tesztje van és vérzik és tuti vetélés akkor őt meg azért szedik szét.
júl. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
27%

Nekem a 7 hetes terhessèg egy erős menstruàciò intenzitàsaval es hosszàval ment el. Ha nem ürülne ki a mèhed, akkor fertőzèsre utaló jelek lennènek. Szerintem ilyen korai vetèlèssel felesleges orvoshoz menni.

Részvètem a baba miatt.

júl. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!