Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 6 hetes terhes vagyok és...

6 hetes terhes vagyok és elkezdtem vetélni ma reggel.Honnan tudhatom,hogy a vetélés sikeres volt és kiürül rendesen?Hány napig tart a vérzés vetélés esetén?Mikor menjek nőgyógyászhoz,majd ha elmúlik a vérzés vagy akár ma is lehet?

Figyelt kérdés

Amúgy nőgyógyásznál még nem voltam egyáltalán,mert túl korai lett volna pár hetesen elmennem.....de mindenképp szeretnék vetélés után,hogy megvizsgáljon.

Amúgy szimplán csak vérzek,olyan,mint egy erős menstruàció a hasam görcsöl,de kibirható.



júl. 4. 09:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom sajnos a válaszokat, de pont ugyanezen megyek épp keresztül, szóval fogadd együttérzésem. Én 2 hét múlva megyek dokihoz hogy megnézzen.., Ügyeletre akkor ha a vérzés extrém erős lenne vagy láz esetleg extrém görcs lépne fel.
júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%

Hat en elmennek most orvoshoz. Nagyon sok dolog okozhat verzest,akar az is, hogy ikerterhessegnek indult, es az egyik nem, de a masik megmaradt vagy akar hematoma.

Nyugodtan menj el, hogy verzel, meg fognak vizsgalni. Legrosszabb esetben megerositik, hogy tenyleg vetelesrol van szo.

júl. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem mire vársz
júl. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem én se bírnám ki, hogy megerősíttessem. Egyébként elég a vérzés elmúlta után, de akkor mindenképpen!
júl. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyes vagyok. Az kimaradt, hogy engem előtte már látott doki, szóval én nekem egyértelmű mi van. Most hogy írják a többiek lehet igazuk van és menj el orvoshoz hátha nálad menthető a dolog.
júl. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A vetélés egy természetes dolog,nem fogok orvoshoz rohanni rögtön.....max akkor ha ömlik a vér meg a rosszul vagyok.Orvos sem tud mit tenni ha vetélek.Abban,hogy vetèlek abban meg biztos vagyok.
júl. 4. 10:31
 7/22 anonim ***** válasza:
46%
Megértem, teljesen. Én is így gondolom.
júl. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Honnan vagy biztos benne?
júl. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt javaslom, hogy menj be a kórházba.


Akármi okozhat vérzést. Vagy konkrét darabok is jönnek?

júl. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagy legalább telefonálj oda!
júl. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!