Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elképzelhető, hogy ebből már...

Elképzelhető, hogy ebből már nem lesz gyerek?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam ultrahangon, 5 hetesen üres petezsákot látott az orvos. Azt mondta, hogy több, mint valószínű, hogy ebből nem lesz baba. Igazából nagyon nem jókor jött ez a terhesség, tehát mindenképpen mentem volna abortuszra, de elképzelhető, hogy úgymond a természet megoldja és beindul a vetélés? A papíromra is azt írta, hogy missed ab gyanús.
2022. okt. 20. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy, vagy....

Mit látott konkrétan? Mekkora volt a petezsák?

2022. okt. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebből még lehet gyerek.

Majd 2 hét múlva meglátjátok.

2022. okt. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
13 mm x 6,4 mm. Jövőhétre kaptam időpontot ismételt ultrahangra.
2022. okt. 20. 11:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez még bármi lehet. Nekem volt üres petezsakos terhességem. Ott azt mondta a doki, 15mm felett kell latnia benne valamit mindenképp. Nekem 18mm volt. De akkor már 7 hetes lettem volna.

Nekem is 1 hét múlva volt kontroll, a petezsák nőtt kicsit, de maradt üres. Rá még 1 hétre lett műtétem, mert nem indult be a vetélés magától.

2022. okt. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Lehet még baba. Én 6+1 hetesen voltam dokinál. 17 mm-es petezsákot látott, és azt mondta, hogy embriócsomó talán ott van, de nem meri biztosra mondani. Visszarendelt 2 héttel későbbre, addigra már szívhang is volt :) az első gyermekemnél nagyon korán, szintén 5 hetesen mentem, akkor még petezsákot sem láttak.
2022. okt. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5 hetesen nem is nagyon kéne mást látni mint petezsákot, ha nem is tudod mikor volt ovud akkor főleg bármi lehet.
2022. okt. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!