Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hölgyek! Ti hogy álltok...

Hölgyek! Ti hogy álltok hozzá mernétek próbálkozni? Én úgy érzem most hogy nem igazán akarok ezek után.

Figyelt kérdés

2 hete volt egy műtétem!

11 hetes kismama voltam a 9 hetes ultrahangon sajnos látszott hogy baj van (nyitott hát gerinccel született volna meg) így az műtét mellett döntöttünk apával együtt!Azt mondták simán lehet próbálkozni mert ilyen többet nem fordul elő de nagyon tartunk tőle! :(


2021. szept. 6. 19:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne 2 het alatt dontsd el. Idot kell hagyni magatoknak. Lehet akrni fogod 1 honap mulva lehet soha. Es mindketto rendben van
2021. szept. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igazából egy hete kezdtem el dolgozni azt hittem rendben vagyok és elfogadtam ami történt velünk.. De most érzem úgy hogy én tehetek róla és ha jobban vigyázok magamra akkor nem történik baj!
2021. szept. 6. 20:02
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
A nyitott gerinc genetikai probléma, az már a fogamzás pillanatában ott van. TE semmit nem tudsz ezen változtatni!
2021. szept. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség!

Én 15 hetesen vetéltem el, később 3 egészséges terhességből, 3 egészséges gyerekem született. SOHA nem adtam fel, és főként soha nem hibáztattam magam a történtekért. Valamiért így kellett történnie. Ha ő akkor megszületik, akkor most nem az a 3 szuper gyerekem lenne, akik vannak. Valószínűleg teljesen másként alakult volna sokminden az életemben.

2021. szept. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem is a 9.héten láttak gebaszt, 11.en mütöttek. Ez volt novemberben.

Januárban már pozitívat teszteltem, hó végén szülök...

Fel sem merült bennem, hogy az én hibám. Sem az, hogy újra megtörténik

2021. szept. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hozzá szolásokat!

Az orvos elmondása szerint nem genetikai hiba!

2021. szept. 6. 20:54
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A nyitott gerinc nem genetikai hiba, nem fog ismétlődni. Folsavat szedjél folyamatosan.
2021. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagynék magamnak időt. Meggyászolnám, lenyugodnék de utána próbálkoznék újra.
2021. szept. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Hagyj időt túltenni magad! Most még így gondolod, mert friss az emlék, de biztos vagyok benne, hogy újra fogtok próbálkozni. Én vetélés után ugyanezt mondtam, hogy nem szeretnék próbálkozni mostanában, közben pedig már 1 hónap után vágytam rá újra. Most, hogy letelt a 3 hónap újra belevágtunk.
2021. szept. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9/9

Meg kerdezhetem hogy nem féltek attól hogy megismétődik?

Mert nekem ez a legnagyobb félelmem!október elején telik el az 5 hét műtét után akkor kell vissza mennem az orvoshoz! Úgy érzem hogy az lesz a legjobb ha gyógyszert iratok így meg sem adom a lehetőséget az újabb kudarcnak! Nem élnénk túl még egy veszteséget! Apa is azt mondja hogy jól van de nem ezt látom rajta sőt rém álmai is vannak aggódom érte!

2021. szept. 7. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!