Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg csak 8 es fel hetes...

Meg csak 8 es fel hetes terhes vagyok, de hihetetlenul kifaradok egy kis gyaloglastol. Ez a terhesseg miatt lenne? Vegig ez lesz vagy az elso trimeszter utan elmulik?

Figyelt kérdés

a munkahelyemre 10-15 percet megyek hegyre fel. eddig nem volt gond, mert ki lehet minden tovabbi nelkul birni, de most mar feluton kifulladok, foleg ha meg beszelek is kozben. de a munkahelyemen is, ha csak 1 emeletet gyalog megyek es nem lifttel, mar kapkodom a levegot. Mikor este megyek le a hegyen, meg akkor is kifulladok, pedig hat az LEFELE van.

Mitol van ez? Mit csinaljak?


2008. nov. 12. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen ez a terhesség miatt van.2-3. hónap után elmúlik, utána jobb lesz az utolsó hónapig.Az első időben én is 3-4 megállással mentem fel a negyedikre, utána meg 1 huzamba szatyorral sem volt gond.Aztán a végén meg a súly miatt nem bírtam olyan jól , de fáradékyony akkor sem voltam.

Ne ijedj meg ez a terhesség eleji gyengeség, hiszen a szervezet most átalakul kissé, rentgeteg energiára van szükség. Majd figyeld hogy meg fogsz erősödni.De ne hagyd el magad.

2008. nov. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja bocsi az előbb kimaradt, hogy nagyon sokat is fogsz aludni mostanában, ha még nem így van.
2008. nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 7. hetes vagyok most, de kezd tele lenni a hócipőm az örökös fáradtsággal. Van egy rakás tanulnivalóm és állandóan aludnék, nem tudok tanulni eleget ,nem tudok koncentrálni. Remélem elmúlik nagyon hamar, mert ezt nem bírom tovább. Legalább látom nem vagyok egyedül.
2008. nov. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Allandoan alszom. :-) Ha eppen nem alszom, akkor asitozom. :-) Ez a resze mar nagyon jol megy a terhessegnek. :-)

eddig nem lehetett ejszakankent leutni sem, hogy aludjak. most este 8-kor mar ugy alszom a TV elott, mint ahogy az a nagy konyvben meg van irva, aztan folytatom a helyemen.


Csak ez a kifullados resz zavar. Nem akarom elhagyni magam, elterveztem, hogy peldamutatoan fitt es egeszseges, sportos kismama leszek, de nem, hogy uszni, futni, meg biciklizni nem tudok, de meg gyalogolni sem.

De ha lassan tulleszek rajta, akkor jo.


Koszi a valaszt.

2008. nov. 12. 16:10
 5/8 anonim ***** válasza:

A terhesség alatt fokozatosan megnő a szervezetedben a vér mennyisége,a szívednek sokkal többet kell dolgozni a mint eddig.Emelkedik a pulzusszámod is,ettől vagy fáradékonyabb.

Van akinél elmúlik,van akit végigkísérnek a kellemetlen tünetek.Nekem az első terhességemnél semmi nem volt,teljesen jól voltam, a második már rosszabb volt,a harmadikkal végig eléggé rosszul voltam.Ez változó,hogy tolerálja a szervezeted.

Minden jót,sok boldogságot a babához

2008. nov. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez történt az első hónapokban, egy szimpla takarításban ugy kifáradtam.. Este pedig 9 óránál tovább nem tudtam fentmaradni. Most a 2. trimeszterben már sokkal jobb. (De még nem a régi)
2008. nov. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1 válaszoló


Azért ne most akarj elkezdeni futni úszni meg ilyenek, ha előtte nem tetted.A nagy séták is nagyon jók.És én a helyedben nem mennék úszni.Félnék a nőgyógy.fertőzésektől.

2008. nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem akarok uj dolgokat csinalni, csak annyit, mint eddig. De egy sima gyaloglastol teljesen kesz vagyok, ami azert gaz.

Uszason en is gondolkoztam mar, de valoszinuleg megyek majd terhes tornara a 16. hettol. A noverkevel legalabb is ebben egyeztunk meg.

2008. nov. 12. 17:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!